MultiLotek Plus

Multilotek plus to niestandardowa opcja dostępna w grze Multioltek. Na czym polega owy PLUS? Otóż, opcja ta jest dostępna jedynie w grze Multilotek (obecnie MultiMulti), a owym plusem jest ostatnia, dwudziesta liczba wylosowana podczas codziennych losowań. Owa liczba musi widnieć na naszym kuponie, aby nasza wygrana została automatycznie zwiększona.
Dzięki temu, grając już za pięć złotych, możemy zdobyć najwyższą wygraną w Multilotku jaką jest dwa i pół miliona polskich nowych złotych. Opcja Plus to coś idealnego dla graczy wierzących w swoje szczęście.
Wysokość opłaty za grę zależna jest od stawki oraz ilości losowań. Do tej pory, jedynie dwóm osobom udało się wytypować dziesięć trafnych liczb, w których była dwudziesta wylosowana liczba.
Dzięki opcji Plus nasza wygrana może zwiększyć się nawet dziesięciokrotnie. Również w tej grze możemy skorzystać z opcji na chybił trafił, dzięki tej opcji możemy zagrać nawet do dziesięciu zakładów na jednym kuponie, metoda wypełnienia blankietu umożliwia jedynie trzy zakłady. Multilotek to gra dla osób z charakterem oraz zacięciem stratega, wszyscy, którzy już wygrali doskonalą swoje metody lub po prostu liczą na traf szczęścia i… wygrywają.

Oto ogólne zasady gry Multi Lotek PLUS

* Multi Lotek Plus to dodatkowa możliwość wygranych w Multi Lotku.
* Losowanie odbywa się codziennie - jest jedno losowanie dla Multi Lotka i Multi Lotka Plus.
* W Multi Lotka Plus można grać wyłącznie grając w Multi Lotka.
* Plusem jest ostatnia (dwudziesta) wylosowana w Multi Lotku liczba.
* Jeśli wśród wytypowanych liczb na kuponie, znajduje się Plus oznacza to wygraną, jej wysokość określona jest w tabeli wygranych.
* Na opłatę za pojedynczy zakład Multi Lotka Plus , która wynosi 5 złotych składa się: stawka za pojedynczy zakład Multi Lotka z 25 % dopłatą oraz stawka za pojedynczy zakład Multi Lotka Plus wraz z 25 % dopłatą. C ena zależy od wybranej stawki i liczby losowań.
* Wysokość wygranych jest gwarantowana i nie zależy od liczby szczęśliwych zwycięzców. Żeby wygrać wystarczy trafić Plusa a wysokość wygranych zależy od ilości poprawnie wytypowanych w Multi Lotku liczb i wielokrotności stawki.

Dla przypomnienia ogólne zasady Multi Lotka.

• Typuje się od 1 do 10 z 80 liczb.
• Losowanych jest 20 z 80 liczb.
• Można zawierać zakłady na najbliższe losowanie lub na 2 do 12 kolejnych losowań.
• Metodą "blankietową" można skreślać od 1 do 3 zakładów na jednym blankiecie.
• Metodą "chybił-trafił" można zagrać od 1 do 10 zakładów na jednym kuponie.
• Grający wybiera stawkę, za którą chce grać: od 2 zł do 20 zł. Do każdej stawki doliczana jest 25% dopłata na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej.
• Wysokość opłaty zależy od wybranej stawki oraz od ilości losowań.