U żadnego innego bukmachera bonus powitalny nie wynosi aż 3000 złotych! A właśnie tyle można odebrać na stronie legalnej marki Betfan!

Betfan bonus powitalny. 3000 złotych na dobry początek!
Betfan bonus powitalny. 3000 złotych na dobry początek!

Betfan promocja na start

Przygotowany przez firmę Betfan bonus powitalny przyznawany jest w kilku etapach. Ma to swoje zalety, bowiem nie otrzymujemy dużej kwoty od razu, ale w pewnych częściach. Dłużej mamy więc z czego korzystać!

Przy rejestracji możliwy jest też do wpisania Betfan kod promocyjny. Daje on szansę na otrzymanie Zakładu Bez Ryzyka 100 złotych w przypadku nietrafienia typów z pierwszego zagranego kuponu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny w Betfan

Aktualny kod na bonus brzmi u bukmachera brzmi po prostu „BETFAN„. Nie jest trudno znaleźć do tego odpowiednią rubrykę. A dla tych, którzy nie mogą się w tym połapać przygotowaliśmy specjalną grafikę zamieszczoną poniżej:

Betfan - tutaj wpisuje się kod promocyjny!
Betfan – tutaj wpisuje się kod promocyjny!

Z czego składa się bonus powitalny 3000 złotych w Betfan?

  • Przy pierwszych trzech wpłatach do odebrania jest 10% wartości przelewu
  • Po obróceniu bonusu do zgarnięcia jest bonus do wygranych x10!

Oferta jest ograniczona czasowo. Fakt, że jest dostępna w tym momencie, wcale nie oznacza, iż tak samo będzie jutro czy w najbliższych dniach!

Oczywiście, standardowy bonus powitalny to co innego niż dostępny na stronie Betfan freebet. Ten drugi otrzymuje się dodatkowo, ale tylko z kodem promocyjnym, o którym pisaliśmy!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.