Firma bukmacherska Totalbet przygotowała 50 PLN bonusu na ostatni weekend z pierwszym w tym roku turniejem wielkoszlemowym. Poznaj szczegóły tej oferty już teraz!

Bonus 50 PLN na ostatni weekend z Australian Open!
Bonus 50 PLN na ostatni weekend z Australian Open!

Bonus bukmacherski na tenis

Do skorzystania z promocji wymagane jest konto zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera Totalbet. Jeżeli jeszcze nie posiadasz profilu, możesz założyć go w każdej chwili przy pomocy specjalnego formularza online.

Dzięki tak zwanemu profilowi tymczasowemu można w Totalbet rozpocząć obstawianie bez weryfikacji danych. W ten sposób zaoszczędzamy czas i jednocześnie skupiamy się na tym, co dla nas najważniejsze w danym momencie.

W promocji na Australian Open 2019 można zdobyć 50 PLN bonusu. Aby zgarnąć dodatkowe pieniądze, musisz zagrać do końca 27 stycznia dwa różne kupony składające się z typów na turniej tenisowy w Melbourne.

Pamiętaj, że stawka kuponów kwalifikacyjnych nie może wynieść mniej niż 50 PLN, a w każdym z nich musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące AO.

Totalbet kod promocyjny

Dodatkowe środki przelane zostaną tylko na konta graczy, którzy zgłoszą się po premię. W tym celu wystarcza napisanie wiadomości e-mail do organizatora akcji.

W ofercie nie jest wymagany żaden kod promocyjny ani nic podobnego. Szczegóły na temat obrotu można znaleźć w regulaminie.

Nie masz konta w Totalbet? Pamiętaj, by przy rejestracji sprawdzić aktualną ofertę bonusową. Obecnie można zgarnąć premię bez depozytu, a do tego nawet 500 PLN za pierwszą wpłatę!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.