Chcesz zarejestrować się u legalnego bukmachera BetClic? Dowiedz się, jak wygląda proces zakładania konta od samego początku do końca!

betclic kod
betclic kod

BetClic rejestracja online

Nie musisz obawiać się o to, że łamiesz prawo. BetClic Polska to w pełni legalna firma, która oferuje tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie zgodne z ustawą hazardową!

Jeżeli czekałeś na bonus powitalny BetClic i to, co dokładnie będzie oferował ten bukmacher, na pewno chciałbyś dowiedzieć się więcej o samej rejestracji konta. Uspokajamy już na wstępie – cały proces zajmuje tylko kilka chwil!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE

Przy zapisywaniu się do bukmachera nie załącza się od razu zdjęć dowodu osobistego. Dzięki temu weryfikację możemy dokończyć później i w miarę szybko rozpocząć obstawianie.

Kod promocyjny BetClic 2019

BetClic wymaga od nowych graczy podania jedynie podstawowych informacji na swój temat oraz numeru PESEL. Ostatnim krokiem rejestracji jest wpisanie kodu promocyjnego (opcjonalnie, aktualny to „KOD500„), wymyślenie sobie nicku oraz hasła.

Po przejściu wszystkich trzech kroków formularza rejestracyjnego nie musisz klikać w żadne linki aktywacyjne w e-mailu i tym podobne. Możesz też od razu przejść do obstawiania i dokonywania wpłat!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.