Unibet w Polsce w 2019 roku to marzenie wielu graczy z naszego kraju. Pytanie tylko, czy jest to coś, co rzeczywiście może się stać. Sprawdzamy, jak wygląda aktualna sytuacja!

Unibet w Polsce w 2019?
Unibet w Polsce w 2019?

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu, jednak nadal niewiele jest wsród nich znanych marek z zagranicy. Unibet z pewnością do takich należy, a swego czasu jego przedstawiciele informowali o gotowości starania się o niezbędne licencje wydawane przez Ministerstwo Finansów.

Unibet legalny w 2019 roku?

Unibet w Polsce cały czas działa, ale robi to nielegalnie. Gracze z naszego kraju mogą się rejestrować u tego bukmachera, a do tego nie mają najmniejszych problemów z otrzymywaniem wygranych czy zlecaniem wpłaty na konto do obstawiania meczów.

Według naszych informacji, w danym momencie Unibet nie wykonuje żadnych zaawansowanych kroków mających na celu rozpoczęcie legalnej działalności w kraju nad Wisłą.

Wszystko wskazuje na to, że nowy legalny bukmacher MR BET, o którym pisaliśmy jakiś czas temu, rzeczywiście powstanie i będzie dostępny dla każdego! Ministerstwo Finansów nie podaje informacji na temat tego, kto stara się o licencję i jakie ma na to szans. Utrudnia to nieco sprawę mediom bukmacherskim i ich czytelnikom, których temat legalności wyjątkowo interesuje.

BetClic Polska, a kiedy Unibet?

BetClic w Polsce startuje ze stroną internetową, ale na taki ruch w najbliższej przyszłości Unibet raczej się nie zdecyduje. Cóż, pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. Prawda jest taka, że w przypadku licencji bukmacherskiej wszystko może zmienić się dosłownie z dnia na dzień! 😉

Wpisz kod promocyjny „BETONLINE” na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.