Betclic kod bonusowy przy rejestracji konta pozwala na zdobycie nawet 550 złotych cashbacku. Jak to dokładnie wygląda, co zrobić, by dostać kasę na start? Oto najważniejsze informacje dla każdego typera!

Betclic kod bonusowy 2020. Do zdobycia 550 zł cashbacku - najwięcej w Polsce!
Betclic kod bonusowy 2020. Do zdobycia 550 zł cashbacku – najwięcej w Polsce!

Betclic bukmacher z bonusem 550 PLN!

Dokonując rejestracji konta na stronie internetowej www.Betclic.pl, można otrzymać specjalny zwrot stawki w razie niepowodzenia w pierwszym kuponie. Jest jednak jedno „ale”, jeśli chcemy, by bonus na start był możliwie jak najwyższy.

Chodzi w tym przypadku, oczywiście, o dostępny dla nowych graczy kod promocyjny KOD550. Dzięki niemu wszyscy chętni mogą zyskać na dobry początek obstawiania nawet 550 złotych premii!

Bonus powitalny Betclic przyznawany jest jako cashback. Jest to najwyższa oferta w Polsce dostępna na tego typu zasadach. A do zgarnięcia łącznie jest nawet 550 złotych lub mniej – wszystko zależy od tego, w jaki sposób ktoś chce obstawiać!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Największy cashback w Polsce – Betclic Polska i KOD550!

Dodatkowe środki od Betclic są przyznawane automatycznie, ale tylko, gdy graczowi podwinie się noga w pierwszym zagranym zakładzie po rejestracji konta. W przypadku zwycięstwa wygrana nie ulega zmianie i wynosi dokładnie tyle samo, co w normalnych okolicznościach.

Kod promocyjny Betclic może być wpisany tylko na samym początku przygody z bukmacherem. Zarejestrowani gracze nie mają już możliwości, by skorzystać z tej akcji specjalnej.

Ile można zyskać dzięki premii w Betclic? Jest to dokładnie 550 złotych. W standardowej ofercie nie ma mowy o takich środkach – jest to promocja przeznaczona jedynie dla osób, które przy rejestracji konta podadzą KOD550 w rubryce „kod promocyjny”.

Aktualny kod promocyjny Betclic 2020

Betclic jest legalny i można obstawiać u niego mecze zgodnie z przepisami. Aktualnie sam bonus powitalny to jeszcze nie wszystko, co można otrzymać u tego bukmachera. Szczegóły na temat innych ofert zawsze można znaleźć na www.Betclic.pl.

Zobaczcie, jak postawić pierwszy kupon w Betclic. To coś, z czym sobie poradzi nawet początkujący!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.