Betclic kod bonusowy przy rejestracji konta pozwala na zdobycie nawet 550 złotych cashbacku. Jak to dokładnie wygląda, co zrobić, by dostać kasę na start? Oto najważniejsze informacje dla każdego typera!

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy 2023. Do zdobycia 550 zł cashbacku – najwięcej w Polsce!

Betclic bukmacher z bonusem 200 PLN!

Dokonując rejestracji konta na stronie internetowej www.Betclic.pl, można otrzymać specjalny zwrot stawki w razie niepowodzenia w pierwszym kuponie. Jest jednak jedno „ale”, jeśli chcemy, by bonus na start był możliwie jak najwyższy.

Chodzi w tym przypadku, oczywiście, o dostępny dla nowych graczy kod promocyjny KOD550. Dzięki niemu wszyscy chętni mogą zyskać na dobry początek obstawiania nawet 200 złotych premii!

Bonus powitalny Betclic przyznawany jest jako cashback. Jest to najwyższa oferta w Polsce dostępna na tego typu zasadach. A do zgarnięcia łącznie jest nawet 200 złotych lub mniej – wszystko zależy od tego, w jaki sposób ktoś chce obstawiać!

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Największy cashback w Polsce – Betclic Polska i KOD550!

Dodatkowe środki od Betclic są przyznawane automatycznie, ale tylko, gdy graczowi podwinie się noga w pierwszym zagranym zakładzie po rejestracji konta. W przypadku zwycięstwa wygrana nie ulega zmianie i wynosi dokładnie tyle samo, co w normalnych okolicznościach.

Kod promocyjny Betclic może być wpisany tylko na samym początku przygody z bukmacherem. Zarejestrowani gracze nie mają już możliwości, by skorzystać z tej akcji specjalnej.

Ile można zyskać dzięki premii w Betclic? Jest to dokładnie 200 złotych. W standardowej ofercie nie ma mowy o takich środkach – jest to promocja przeznaczona jedynie dla osób, które przy rejestracji konta podadzą KOD550 w rubryce „kod promocyjny”.

Aktualny kod promocyjny Betclic 2023

Betclic jest legalny i można obstawiać u niego mecze zgodnie z przepisami. Aktualnie sam bonus powitalny to jeszcze nie wszystko, co można otrzymać u tego bukmachera. Szczegóły na temat innych ofert zawsze można znaleźć na www.Betclic.pl.

Zobaczcie, jak postawić pierwszy kupon w Betclic. To coś, z czym sobie poradzi nawet początkujący!

Bonus powitalny Betclic. Czy można odebrać coś bez depozytu?

Najpopularniejszymi bonusami wsród polskich graczy są tak zwane premie bez depozytu. Chodzi o środki, które otrzymuje się bez konieczności wpłacania czegokolwiek na konto typerskie. Czy jest szansa na otrzymanie czegoś takiego u bukmachera Betclic? Przewertowaliśmy wszystkie możliwe źródła, by dać wam wyczerpującą odpowiedź na ten temat!

Jak na razie Betclic Polska nie proponuje swoim klientom bonusu bez depozytu. Nie wiadomo też, czy jest szansa na to, by zmieniło się to w najbliższej lub nieco dalszej przyszłości. Na szczęście, cashback nie wydaje się być zagrożony, natomiast kiedy już mamy konto u bukmachera Betclic, mamy szansę na zdobycie bonusów bez wpłaty za samo zalogowanie się na profil oraz inne proste czynności.

Czy podczas rejestracji w Betclic można podać więcej niż jeden kod promocyjny?

Przygotowany przez Betclic kod promocyjny nie wydaje się być skomplikowany i rzeczywiście taki nie jest. Nadal jednak wzbudza pewne wątpliwości. Szczególnie, gdy mówimy o osobach, które niekoniecznie są obeznane w świecie bukmacherki. Jedno z najczęściej zadawanych pytań brzmi: czy można wpisać więcej niż jeden kod promocyjny?

Betclic Polska oferta 2020
Betclic Polska oferta 2023

Logiczne wydaje się to, że nie ma takiej możliwości, ale warto o tym napisać wprost. Bukmacher nowym graczom daje okazję do podania tylko jednego kodu, ale tyczy się to samej rejestracji. Tym samym nie oznacza to absolutnie, że kolejnych bonusów otrzymać nie można za inne hasła premiowe. Jeżeli tylko informacja o takich się pojawia i nie jest to promocja dla świeżych typerów, jak najbardziej możemy z niej skorzystać!

Betclic cashback opinie graczy

Jakie są opinie klientów bukmachera Betclic na temat przygotowanego cashbacku? Czy zwrot środków za przegraną jest dobrze oceniany? Komentarze znalezione w internecie najlepiej oddają to, czy Betclic bonus powitalny jest godny uwagi czy może wręcz przeciwnie.

Zwrot to taki bonus, który niby się ma nie przydać, ale kiedy jest to naprawdę cieszy. Betclic oddaje nawet 500 złotych, a to bardzo dużo!

Nie mogę na temat Betclic na start napisać żadnego złego słowa. Dla mnie jest to bonus idealny, bo nie trzeba bawić się w wysokie wpłaty, a wystarczy po prostu zagrać sobie kupon.

Udało się wygrać, więc cashback nie był wykorzystany, ale dzięki niemu mogłem pozwolić sobie na postawienie większej kwoty, niż normalnie. No i od razu zysk stał się większy!

Widać w tym rękę profesjonalistów! Bonus powitalny Betclic jest dopracowany w każdym szczególne, a jego odebranie nikomu nie powinno sprawić trudności. No i ta kwota – 550 złotych to naprawdę sporo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11