Aby skutecznie obstawiać mecze, wiele osób odwiedza forum bukmacherskie. Które z portali są dobre dla początkujących, a jakich miejsc lepiej unikać? Niektóre rozwiązania mogą zaskoczyć!

Jakie forum bukmacherskie najlepsze dla początkującego?
Jakie forum bukmacherskie najlepsze dla początkującego?

Jak dobrze grać u bukmachera? Obstawianie bez tajemnic

Nie brakuje osób, które szukają informacji o tym, jak ograć bukmachera, jak zacząć wygrywać w zakładach bukmacherskich i tak dalej. Pokazuje to, iż nadal wielu graczy ma problem z dotarciem do najbardziej podstawowych informacji. Każdy doświadczony typer wie, że skuteczna metoda nie istnieje, a najważniejsze jest to, by znaleźć miejsce, w którym dostępne są dobre typy bukmacherskie.

Najczęściej wybór pada na forum bukmacherskie. Niestety, media społecznościowe nie podchodzą zbyt przychylnie do tematyki obstawiania i dlatego wiele grup na Facebooku nie działa zbyt długo. O ile w wielu branżach fora przestały już mieć jakiekolwiek znaczenie, w bukmacherce wygląda to zupełnie inaczej. Prawdopodobnie nie zmieni się to jeszcze przez długi czas.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Nikogo nie powinno dziwić to, że najbardziej interesują wszystkich typy bukmacherskie. Forum jest idealnym miejscem do tego, by poszukać pewniaków i jednocześnie porozmawiać z innymi na temat hitów dnia z różnych rozgrywek ligowych.

Fortuna Strefa Typera. Forum i czat w jednym

Czat bukmacherski Fortuna oferuje swoim użytkownikom już od bardzo dawna, ale nie od zawsze ta funkcjonalność nosiła nazwę Fortuna Strefa Typera. Tymczasem na stronie www.eFortuna.pl właśnie taki dział należy odszukać, by znaleźć forum oraz czat dla graczy.

Sporo osób ma problem z tym, czym jest to, co oferuje marka Fortuna zakłady bukmacherskie. Forum a może bardziej czat? W zasadzie to i jedno, i drugie, bo chociaż oficjalna nazwa to „forum”, to jednak więcej mamy tutaj cech z typowej dyskusji internetowej na żywo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dzięki projektowi od Fortuny możemy być na bieżąco z tym, co aktualnie się obstawia. Znamy trendy, a jednocześnie mamy możliwość podejrzenia zakładów granych przez innych. Najlepsze jest w tym wszystkim to, iż bardzo rzadko zdarzają się tutaj jałowe dyskusje, a o reklamach płatnych typów nie ma mowy, gdyż są natychmiastowo usuwane.

Forum Fortuna – warto zaglądać czy nie?

Tutaj jest Strefa Typera na eFortuna.pl
Tutaj jest Strefa Typera na eFortuna.pl

Osoba z doświadczeniem typerskim ma już za sobą zagranych tak wiele kuponów, że nie kusi ją każda pierwsza lepsza oferta pozwalająca na zarobienie kilkuset złotych. Osoby zaczynające przygodę z typowaniem nie zawsze tak mają i dlatego nie każde forum bukmacherskie to dla nich odpowiednie miejsce.

Niestety, Strefa Typera Fortuna nie sprawdzi się w przypadku tych, którzy szukają porad, gdzie najlepiej obstawiać mecze. Za to bardzo szybko można tutaj otrzymać proste wyjaśnienie dotyczące funkcjonowania konkretnych opcji czy rodzajów zakładów. Jeżeli ktoś nie wie czym jest BTS albo DNB, powinien w mgnieniu oka dostać niezbędne dane na tacy.

Na pewno nie warto całkowicie ignorować faktu, że coś takiego jak eFortuna czat istnieje. Niektóre typy bukmacherskie stąd pozwalają wygrywać spore pieniądze, ale zawsze należy mieć na uwadze, iż do wszystkich propozycji od obcych ludzi należy podchodzić z przymrużeniem oka.

„Raczkujący” typerzy powinni docenić to, że eFortuna szybko usuwa reklamowe wpisy oszustów, dzięki czemu nie ma możliwości, by narazić się na coś, czego potem będziemy żałować. Niestety, żeby tutaj wszystko wykorzystywać, trzeba być na bieżąco, gdyż przeglądanie historii wpisów jest żmudną pracą – tym bardziej, iż czat Fortuna nie został podzielony na zakładki, więc nie ma oddzielnego forum dla piłki nożnej, tenisa czy innych dyscyplin.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1