W jaki sposób można za darmo oglądać mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów w obecnym sezonie? Internet daje wiele możliwości, ale które z nich są najlepsze?

Darmowe transmisje Ligi Mistrzów 2018
Darmowe transmisje Ligi Mistrzów 2018 (fot. UEFA)

Liga Mistrzów to bez wątpienia rozgrywki, które elektryzują niemal każdego fana piłki nożnej na świecie. W Polsce na ten moment prawa telewizyjne do pokazywania meczów w tym turnieju ma telewizja Polsat. Co to oznacza dla graczy?

Zobacz plan darmowych transmisji Ligi Mistrzów!

Jeżeli chcemy, możemy wykupić specjalny pakiet transmisji Ligi Mistrzów i uzyskać dostęp do wszystkich spotkań za ponad 300 złotych rocznie. Plan numer dwa zakłada darmowe transmisje, ale czy takie są w ogóle możliwe?

Jeżeli zależy nam na tym, by oglądać mecze bez opłat, możemy sprawdzić oferty bukmacherów, którzy oferują legalne transmisje z najważniejszych meczów. Do takich zaliczyć można, między innymi, bukmachera Fortuna.

Liga Mistrzów meczyki

Faza grupowa Ligi Mistrzów w tym roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto zatem uzyskać dostęp do streamów HD tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Nie bez znaczenia jest też przecież język transmisji – lepiej, gdy jest ona po polsku, niż w języku zupełnie dla nas niezrozumiałym.

Już teraz dobrze jest zainteresować się także tym, gdzie znaleźć darmowe typy! Elitarna Liga Mistrzów to przecież wiele okazji do typowania pewniaków oraz niespodzianek!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0