Wielu typerów ma problem z tym, że u bukmachera Betclic cashout jest zawieszony. Co to właściwie oznacza i jak można sobie poradzić z takim problemem?

Betclic cashout zawieszony. Co to znaczy, jak sobie poradzić?
Betclic cashout zawieszony. Co to znaczy, jak sobie poradzić?

Zamykanie kuponu w Betclic, czyli opcja cash out

Współcześni bukmacherzy robią co tylko mogą, by oferować graczom jak najlepsze warunki do obstawiania. Zamykanie kuponu w Betclic to doskonały przykład tego, jak bardzo istotne jest zadowalanie typera. Robi się to obecnie nawet kosztem zarabiania, a przecież w biznesie nie da się bez tego funkcjonować.

Żaden bukmacher nie jest instytucją charytatywną, jednak Betclic cash out to opcja, która dla wielu jest czymś w rodzaju typerskiego wybawienia. To funkcja, która pozwala na rozliczenie kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów, jakie się na nim znajdują. Tym samym – na zarobienie pieniędzy przed gwizdkiem sędziego w jednym, dwóch czy nawet wielu meczach pozostałych w zakładzie.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Z natury opcja Betclic cashout nie jest trudna do zrozumienia ani tym bardziej nie można nazwać jej skomplikowaną. Najistotniejsze jest to, że działa w przypadku bardzo wielu zakładów. Niestety, problem jest wtedy, gdy cashout zawieszony. Wiele osób nie wie, co to znaczy i w jaki sposób sobie można z tym poradzić.

Betclic i zawieszony cashout. O co chodzi?

Jeżeli chcemy sprawdzić, w jakich kuponach możemy skorzystać z opcji cashout, możemy odwiedzić zakładkę „Moje kupony” lub po prostu przejrzeć panel boczny na stronie internetowej www.Betclic.pl. W normalnych okolicznościach na samym dole zakładu wyświetla się niebieski przycisk z logo opcji cash out i informacją, ile można zarobić, zamykając kupon właśnie w tym momencie.

Musimy mieć na uwadze, że propozycje bukmachera cały czas ulegają zmianom, a wpływ na to ma głównie to, co dzieje się na boiskach w meczach, których nadal nie trafiliśmy. Jeżeli został nam mecz, w którym postawiliśmy na gospodarzy, a mamy 80. minutę i wynik 2:0, możemy liczyć na lepszą propozycję niż wtedy, gdy w identycznych okolicznościach jest remis.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1660 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNKod: BETONLINE
eWinner.pl610 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher Betclic oferuje zamykanie kuponów na żywo i właśnie dlatego nie zawsze można skorzystać z cashoutu. Wynika to z faktu, że na placu gry dynamicznie rozwija się sytuacja, a system musi mieć czas na to, by zmienić warunki kursowe i inne. Gol, rzut karny, czerwona kartka, spotkanie przerwane przez kibiców – znaczenie ma dosłownie wszystko.

Betclic cashout co to jest?
Betclic cashout co to jest?

Jeżeli okazuje się, że Betclic cashout zawieszony został właśnie w kuponie, który najbardziej nas interesuje, nie musimy od razu siać paniki. Prawdopodobnie właśnie wydarzyło się coś istotnego dla dalszego rozwoju naszego kuponu.

Niestety, Betclic nie wyjaśnia dokładnie, kiedy zawieszony cash out u bukmachera jest, a kiedy nie. Jedyna wzmianka na ten temat to krótka informacja o następującej treści:

Staramy się oferować ”Cash Out” tak długo, jak to możliwe podczas wydarzeń, w zakładach wielokrotnych i pojedynczych. Należy jednak pamiętać, że opcja ”Cash Out” może zostać zawieszona w niektórych momentach zakładów na żywo lub gdy uznamy, że nie jest już właściwe oferowanie tej opcji.

Co zrobić, gdy Betclic zawiesił cash out w kuponie?

Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy zawieszony został cash out w Betclic? Gracze mają różne sposoby, ale tak naprawdę nie pomaga w tym przypadku nic poza cierpliwym poczekaniem na rozwój sytuacji. Oczywiście, możemy napisać do supportu bukmachera, by uzyskać jakąś informację na temat tego, dlaczego w taki czy inny sposób potraktowano nasz zakład, ale zazwyczaj kończy się na odesłaniu nas do regulaminu, w którym znajduje się przytoczony już przez nas punkt.

Bukmacher Betclic ma prawo do zawieszania meczów i nie musi graczy informować, dlaczego skorzystał z takiej możliwości. Na pocieszenie warto napisać, że bardzo rzadko zdarza się, by na www.Betclic.pl rzeczywiście nie można było zakończyć kuponu przed czasem.

Cash out u bukmachera online
Cash out u bukmachera online

Gracze – niestety – muszą zawsze liczyć się z tym, że to bukmacher ma decydujący głos w sprawie zakładów. Nie ma w tym momencie żadnej bezstronnej instytucji, która byłaby w stanie szybko rozwiązać nasz problem.

Betclic – jak zacząć obstawiać? Bonus na start to ponad 500 PLN!

Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?
Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?

Osoby, które jeszcze nie miały okazji grać u bukmachera Betclic, mogą założyć darmowe konto na stronie internetowej www.Betclic.pl. Rejestracja trwa kilka chwil, a na dobry początek do zdobycia jest nawet 550 złotych. Żeby było ciekawiej, w tym przypadku nie ma mowy o tradycyjnym bonusie, cashbacku z prawdziwego zdarzenia!

Jak odebrać bonus powitalny w Betclic?
💰 💰 💰

 1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
 2. Zakłada konto, wpisując kod promocyjny KOD550
 3. Jeżeli pierwszy kupon jest trafiony, otrzymuje się wygraną
 4. W przypadku przegranej następuje zwrot do kwoty 550 złotych

Oferta powitalna dla nowych klientów Betclic jest dopiero wstępem do tego, co można otrzymać. Regularnie obstawiający mają tutaj wiele promocji do dyspozycji i całe mnóstwo konkursów z nagrodami bonusowymi.

Uwaga! Tylko strona www.Betclic.pl posiada licencję Ministerstwa Finansów. Nie można w naszym kraju korzystać z międzynarodowego portalu tej marki, gdzie znajduje się, między innymi, kasyno oraz poker.

Kod promocyjny Betclic można podać tylko przy rejestracji. Nie jest on dostępny w momencie, kiedy już założymy konto.

Bukmacherzy z opcją cashout. Gdzie jeszcze można korzystać?

Bukmacher BetClic nie jest jedyną propozycją dla tych, którzy szukają strony z możliwością zamykania kuponu przed czasem. Aby uniknąć niespodziewanych problemów z cashoutem, warto mieć w zanadrzu konto bukmacherskie poza Betclic. Możliwości jest wiele, jednak warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone rozwiązania, czyli takie, które są wybierane przez największą liczbę graczy.

Zamykanie kuponów bukmacherskich teoretycznie jest dzisiaj swego rodzaju standardem, jednak nie na każdej stronie wszystko odbywa się na takich samych zasadach, a tym samym w niektórych miejscach jest znacznie trudniej o uzyskanie ciekawej oferty przy chęci odebrania części zysku.

Bukmacher STS zamykanie kuponu
Bukmacher STS zamykanie kuponu

Warto kierować się opiniami innych typerów. W przypadku marki internetowej STS jest obecnie najwięcej pozytywnych opinii. To jednocześnie najbardziej znany bukmacher w naszym kraju i chyba trudno przejść obok jego oferty obojętnie. Szczególnie, iż na start proponuje aż 29 PLN bez depozytu, a więc bez konieczności przelewania chociażby złotówki z konta bankowego!

Aktualnie w STS kod promocyjny jest do wpisania tylko przy rejestracji na stronie www.STS.pl i brzmi „BETONLINE„. To właśnie dzięki niemu do odebrania jest premia bez wpłaty w wysokości 29 PLN. Oprócz tego bonusu do zgarnięcia jest również 100% do 1200 PLN przy pierwszym depozycie i po 20 PLN jako zakłady bez ryzyka w Betgames i wirtualnych sportach!

Co wyróżnia STS cashout na tle wielu innych podobnych funkcji w polskim internecie? Możemy tutaj sporo zarobić i to nawet wtedy, gdy w kuponie nie rozstrzygnięto typów z wysokimi kursami. Oprócz tego zamykanie kuponu możliwe jest również w zakładach na żywo i nawet w sytuacji, gdy stawiamy na mało znane ligi.

Fortuna cashout. Wygrane „na już” nawet w zakładach SOLO!

Fortuna cashout
Fortuna cashout

Jeżeli ktoś zna bukmachera STS, na pewno słyszał też o marce Fortuna. To dwie najbardziej znane firmy typerskie w naszym kraju. Oczywiście, na www.eFortuna.pl też można skorzystać z opcji cashout. Zamykanie kuponu jest w tym przypadku banalnie proste i działa również na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Skorzystanie z oferty cashout w Fortunie bez problemu możliwe jest też w kuponach SOLO. To nie jest już coś, co znaleźć można wszędzie i jak najbardziej warto to podkreślić. Kto często gra pojedyncze zakłady, na pewno już nieraz miał problem z niespodziewanym remisem faworyta czy zaskakującą przegraną tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

✅ Zamykanie kuponu w Fortunie ✅

 • w zakładach SOLO oraz AKO
 • nie tylko w ofercie przedmeczowej, ale także na żywo
 • jedynie w przypadku kuponów bez przegranych typów
 • nie ma limitu zamkniętych kuponów w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca!
 • dostępne nawet dla nowych graczy i grających za niskie stawki

Do grania, a tym samym korzystania z cashoutu, u bukmachera Fortuna potrzebne jest konto, które można założyć za darmo na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE„, a na start czekają aż trzy premie:

 • 20 PLN bez depozytu!
 • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
 • 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 23