Wielu typerów ma problem z tym, że u bukmachera Betclic cashout jest zawieszony. Co to właściwie oznacza i jak można sobie poradzić z takim problemem?

Betclic cashout zawieszony. Co to znaczy, jak sobie poradzić?
Betclic cashout zawieszony. Co to znaczy, jak sobie poradzić?

Zamykanie kuponu w Betclic, czyli opcja cash out

Współcześni bukmacherzy robią co tylko mogą, by oferować graczom jak najlepsze warunki do obstawiania. Zamykanie kuponu w Betclic to doskonały przykład tego, jak bardzo istotne jest zadowalanie typera. Robi się to obecnie nawet kosztem zarabiania, a przecież w biznesie nie da się bez tego funkcjonować.

Żaden bukmacher nie jest instytucją charytatywną, jednak Betclic cash out to opcja, która dla wielu jest czymś w rodzaju typerskiego wybawienia. To funkcja, która pozwala na rozliczenie kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów, jakie się na nim znajdują. Tym samym – na zarobienie pieniędzy przed gwizdkiem sędziego w jednym, dwóch czy nawet wielu meczach pozostałych w zakładzie.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Z natury opcja Betclic cashout nie jest trudna do zrozumienia ani tym bardziej nie można nazwać jej skomplikowaną. Najistotniejsze jest to, że działa w przypadku bardzo wielu zakładów. Niestety, problem jest wtedy, gdy cashout zawieszony. Wiele osób nie wie, co to znaczy i w jaki sposób sobie można z tym poradzić.

Betclic i zawieszony cashout. O co chodzi?

Jeżeli chcemy sprawdzić, w jakich kuponach możemy skorzystać z opcji cashout, możemy odwiedzić zakładkę „Moje kupony” lub po prostu przejrzeć panel boczny na stronie internetowej www.Betclic.pl. W normalnych okolicznościach na samym dole zakładu wyświetla się niebieski przycisk z logo opcji cash out i informacją, ile można zarobić, zamykając kupon właśnie w tym momencie.

Musimy mieć na uwadze, że propozycje bukmachera cały czas ulegają zmianom, a wpływ na to ma głównie to, co dzieje się na boiskach w meczach, których nadal nie trafiliśmy. Jeżeli został nam mecz, w którym postawiliśmy na gospodarzy, a mamy 80. minutę i wynik 2:0, możemy liczyć na lepszą propozycję niż wtedy, gdy w identycznych okolicznościach jest remis.

Bukmacher Betclic oferuje zamykanie kuponów na żywo i właśnie dlatego nie zawsze można skorzystać z cashoutu. Wynika to z faktu, że na placu gry dynamicznie rozwija się sytuacja, a system musi mieć czas na to, by zmienić warunki kursowe i inne. Gol, rzut karny, czerwona kartka, spotkanie przerwane przez kibiców – znaczenie ma dosłownie wszystko.

Betclic cashout co to jest?
Betclic cashout co to jest?

Jeżeli okazuje się, że Betclic cashout zawieszony został właśnie w kuponie, który najbardziej nas interesuje, nie musimy od razu siać paniki. Prawdopodobnie właśnie wydarzyło się coś istotnego dla dalszego rozwoju naszego kuponu.

Niestety, Betclic nie wyjaśnia dokładnie, kiedy zawieszony cash out u bukmachera jest, a kiedy nie. Jedyna wzmianka na ten temat to krótka informacja o następującej treści:

Staramy się oferować ”Cash Out” tak długo, jak to możliwe podczas wydarzeń, w zakładach wielokrotnych i pojedynczych. Należy jednak pamiętać, że opcja ”Cash Out” może zostać zawieszona w niektórych momentach zakładów na żywo lub gdy uznamy, że nie jest już właściwe oferowanie tej opcji.

Co zrobić, gdy Betclic zawiesił cash out w kuponie?

Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy zawieszony został cash out w Betclic? Gracze mają różne sposoby, ale tak naprawdę nie pomaga w tym przypadku nic poza cierpliwym poczekaniem na rozwój sytuacji. Oczywiście, możemy napisać do supportu bukmachera, by uzyskać jakąś informację na temat tego, dlaczego w taki czy inny sposób potraktowano nasz zakład, ale zazwyczaj kończy się na odesłaniu nas do regulaminu, w którym znajduje się przytoczony już przez nas punkt.

Bukmacher Betclic ma prawo do zawieszania meczów i nie musi graczy informować, dlaczego skorzystał z takiej możliwości. Na pocieszenie warto napisać, że bardzo rzadko zdarza się, by na www.Betclic.pl rzeczywiście nie można było zakończyć kuponu przed czasem.

Cash out u bukmachera online
Cash out u bukmachera online

Gracze – niestety – muszą zawsze liczyć się z tym, że to bukmacher ma decydujący głos w sprawie zakładów. Nie ma w tym momencie żadnej bezstronnej instytucji, która byłaby w stanie szybko rozwiązać nasz problem.

Betclic – jak zacząć obstawiać? Bonus na start to ponad 500 PLN!

Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?
Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?

Osoby, które jeszcze nie miały okazji grać u bukmachera Betclic, mogą założyć darmowe konto na stronie internetowej www.Betclic.pl. Rejestracja trwa kilka chwil, a na dobry początek do zdobycia jest nawet 550 złotych. Żeby było ciekawiej, w tym przypadku nie ma mowy o tradycyjnym bonusie, cashbacku z prawdziwego zdarzenia!

Jak odebrać bonus powitalny w Betclic?
💰 💰 💰

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Zakłada konto, wpisując kod promocyjny KOD550
  3. Jeżeli pierwszy kupon jest trafiony, otrzymuje się wygraną
  4. W przypadku przegranej następuje zwrot do kwoty 550 złotych

Oferta powitalna dla nowych klientów Betclic jest dopiero wstępem do tego, co można otrzymać. Regularnie obstawiający mają tutaj wiele promocji do dyspozycji i całe mnóstwo konkursów z nagrodami bonusowymi.

Uwaga! Tylko strona www.Betclic.pl posiada licencję Ministerstwa Finansów. Nie można w naszym kraju korzystać z międzynarodowego portalu tej marki, gdzie znajduje się, między innymi, kasyno oraz poker.

Kod promocyjny Betclic można podać tylko przy rejestracji. Nie jest on dostępny w momencie, kiedy już założymy konto.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0