Totalizator Sportowy, a dokładnie należący do niego bukmacher Traf Zakłady Wzajemne, uzyskał licencję na prowadzenie działalności internetowej!

Totalizator Sportowy wkracza do świata legalnych bukmacherów!
Totalizator Sportowy wkracza do świata legalnych bukmacherów!

Od pewnego czasu mówi się o internetowej ofensywie Totalizatora Sportowego. Przedstawiciele marki ewidentnie potraktowali poważnie rynek online i starają się do niego dotrzeć w każdy możliwy sposób. Pojawienie się firmy Traf Zakłady Wzajemne na liście legalnych bukmacherów sieciowych to tylko jeden z pierwszych kroków.

Na ten moment nie wiadomo, jaką ofertę przygotuje dla swoich graczy Traf. Czy będą to tylko wyścigi konne online, czy może pojawią się także inne punkty – prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za jakiś czas.

22bet legalny w Polsce już za kilka dni?!

Może być tak, że 14. legalny bukmacher to jeden z pierwszych kroków do wprowadzenia usługi iLotto. Być może TW właśnie na gonitwach będzie chciał przetestować różne warianty i dopiero zastosować je w swoim flagowym produkcie.

Do tej pory, chcą obstawiać wyścigi konne, trzeba było udać się na tor na Służewcu lub do innego tego typu miejsca. Miało to, rzecz jasna, swój klimat, jednak nie można było nazwać nowoczesnym, a już na pewno wygodnym.

Zanim Traf Zakłady Wzajemne pojawią się w internecie na dobre, możecie sprawdzić się w wirtualnym obstawianiu gonitw. Wystarcza do tego darmowe konto na www.eFortuna.pl!


Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0