Co obstawiać u bukmacherów, kiedy trwa pandemia koronawirusa? To pytanie zadaje sobie mnóstwo polskich typerów, którzy z dnia na dzień zostali pozbawienie możliwości obstawiania swoich ulubionych dyscyplin sportowych, czy wydarzeń z dziedziny show-biznesu. Trwająca pandemia jest ogromnym ciosem zarówno dla świata sportu jak i całego rynku bukmacherskiego. Najgorsze jest to, że nikt nie potrafi przewidzieć, ile aktualna sytuacja jeszcze będzie trwała. Warto jednak wiedzieć, że w ofercie polskich firm bukmacherskich już od bardzo dawna są bardzo ciekawe możliwości pozwalające na obstawianie zakładów bez względu na niesprzyjające okoliczności. O czym mowa? Oczywiście m.in. o sportach wirtualnych, które cieszą się obecnie naprawdę dużą popularnością. Każdy, kto w dalszym ciągu chce zarabiać na obstawianiu zakładów, a nie wie co wybrać, z całą pewnością powinien zdecydować się na sporty wirtualne. Obstawianie sportów wirtualnych daje stuprocentową gwarancję wysokich wygranych oraz bardzo dobrej rozrywki. Chciałbyś zacząć obstawiać sporty wirtualne, jednak nie wiesz jak się za to zabrać?

Co obstawiać u bukmachera, gdy nie ma wielu meczów?
Co obstawiać u bukmachera, gdy nie ma wielu meczów?

Sporty wirtualne – o co chodzi? 

Na czym dokładnie polegają sporty wirtualne u bukmachera? Niektórym wydawać się może, że połączenie tych dwóch słów to nonsens. A jednak nie! Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek generowanych komputerowo. Co to dokładnie oznacza? Że w takich meczach nie biorą udziału prawdziwi zawodnicy. O przebiegu rozgrywki decyduje specjalny algorytm. W chwili obecnej w związku z szalejącą pandemią koronawirusa na wprowadzenie sportów wirtualnych do swojej oferty decyduje się coraz więcej firm bukmacherskich.

Z racji tego, iż odwołane są wszystkie imprezy sportowe (m.in. Euro 2020, Igrzyska Olimpijskie), gracze, którzy do tej pory obstawiali wyłącznie tradycyjne dyscypliny sportowe, mogą mieć duży problem. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ z pomocą przychodzą sporty wirtualne. Obstawiając sporty wirtualne można nie tylko dobrze zarobić, ale i jednocześnie świetnie się bawić. 

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Dyscypliny do obstawiania w Wirtualnych Sportach

Jakie konkretnie dyscypliny można obstawiać w ramach sportów wirtualnych? Najczęściej w ofercie polskich firm bukmacherskich znajdziemy wirtualną piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, wyścigi konne i wyścigi psów. Czasem zdarza się, że liczba dostępnych sportów wirtualnych u wybranych bukmacherów jest nawet szersza. A jak to jest z transmisjami sportów wirtualnych? Każdy bukmacher umożliwia swoim typerom całkowicie darmowe oglądanie meczów. Znaczne różnice występują jednak pod względem jakości transmisji – u niektórych bukmacherów jest pod tym względem całkiem dobrze, zaś u innych nie najlepiej. 

Co konkretnie można obstawiać w ramach sportów wirtualnych? Praktycznie wszystko – liczba zakładów oraz oferowane przez bukmacherów stawki są w zasadzie identyczne jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych, dzięki czemu ich obstawianie jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Możemy obstawiać przegranych i zwycięzców, dokładne wyniki poszczególnych spotkań, liczbę żółtych kartek czy punktów karnych. W chwili obecnej polscy bukmacherzy bardzo mocno rozbudowują swoje oferty sportów wirtualnych, co spotyka się z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony typerów. 

Czy na obstawianiu sportów wirtualnych da się zarobić?

Czy na obstawianiu sportów wirtualnych da się dobrze wygrywać? To pytanie zadaje sobie wielu typerów. Należy oczywiście mieć świadomość tego, że o przebiegu rozgrywek wirtualnych decyduje specjalny algorytm bukmachera, jednak szansa na wygraną jest dosyć duża. Przy obstawianiu sportów wirtualnych bardzo ważny jest spryt oraz łut szczęścia. W czasach, gdy nie mamy dostępu do tradycyjnych zakładów na klasyczne dyscypliny sportowe, obstawianie sportów wirtualnych jest naprawdę doskonałą alternatywą, którą warto samemu przetestować. Rozgrywki wirtualne trwają zazwyczaj maksymalnie 5 minut, dlatego na przetestowanie swoich możliwości nie potrzeba wcale dużo czasu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0