Bukmacher Fortuna proponuje nowym klientom bonus od drugiej wpłaty. Pokazujemy, w jaki sposób można dostać 200 zł ekstra na obstawianie.

Fortuna bonus od drugiej wpłaty. Jak dostać 200 zł ekstra?
Fortuna bonus od drugiej wpłaty. Jak dostać 200 zł ekstra?

Bonus powitalny Fortuna. Co dla nowych graczy?

Legalny bukmacher Fortuna proponuje nowym graczom kilka premii na start. Dzięki nim otrzymać można nawet ponad 800 zł na dobry początek obstawiania. Wszystko to za utworzenie konta na www.eFortuna.pl ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Co dokładnie jest do zdobycia za założenie konta w Fortunie? Już po weryfikacji danych można otrzymać 20 złotych na grę i nie jest w tym przypadku wymagana jakakolwiek wpłata. Oznacza to, że Fortuna to jeden z nielicznych bukmacherów w naszym kraju, który oferuje bonus bez depozytu. A na tym jeszcze nie koniec promocji powitalnej, bo pierwszy zagrany kupon to zwrot nawet 600 zł i dodatkowe 10 zł. Dostępny jest również bonus od drugiej wpłaty, który pozwala na zdobycie nawet 200 zł.

Pakiet premii dla nowo zarejestrowanych jest tylko i wyłącznie początkiem tego, co jest dostępne w formie bonusów dla klientów Fortuny. O okazjonalnych promocjach cały czas informujemy na łamach naszego portalu, dlatego każdy może być z nimi na bieżąco. Fakty są na pewno takie, że marka internetowa eFortuna jest jedną z tych, które nie zapominają o swoich stałych klientach.

STS bonus powitalny + kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny + kod promocyjny „BETONLINE”

Jak więc dokładnie wygląda promocja powitalna w Fortunie? Oto wszystkie bonusy, jakie można odebrać, rejestrując się po 4 lipca 2022:

  • zakład bez ryzyka do 600 zł
  • 10 zł po dokonaniu pierwszej wpłaty
  • 20 zł bez depozytu za pełną rejestrację
  • 50% do 200 zł przy II wpłacie na konto bukmacherskie

200 zł przy drugiej wpłacie w Fortunie. Jak otrzymać?

Bardzo wiele osób pyta się o to, w jaki sposób można odebrać bonus od drugiej wpłaty w Fortunie. Odebranie dodatkowych 200 zł na grę to dla każdego bardzo istotna kwestia i trudno się dziwić, że wszyscy bez wyjątku chcą znać szczegóły na ten temat. O czym trzeba pamiętać?

Przede wszystkim pamiętać trzeba o tym, że – jak sama nazwa wskazuje – aktywacja bonusu od drugiej wpłaty następuje dopiero po tym, jak gracz dokona pierwszego przelewu na nowo utworzone konto. Środki mogą być transferowane na wiele sposobów, nawet za pomocą bardzo lubianej usługi BLIK.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak dokonuje się wpłaty na stronie www.eFortuna.pl? Po logowaniu na konto wystarczy przejść do działu „Depozyt”. Tam w szczegółach płatności podaje się kwotę do przelewu, a następnie klika jeden przycisk lub opcjonalnie zaznacza jedną z dwóch dostępnych opcji dodatkowych.

Gdy pierwsza wpłata jest sfinalizowana, pojawia się na ekranie komunikat o możliwości odebrania bonusu od II depozytu do kwoty 200 złotych. Gracz może aktywować premię od razu lub odłożyć jej akceptację w czasie. Oczywiście, premii nie trzeba przyjmować i można ją odrzucić. Pamiętajmy jednak, że nasza decyzja jest ostateczna!

Odbieranie 200 zł od drugiego depozytu w Fortunie – krok po kroku

W ciągu dwóch dni po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz ma czas na aktywację bonusu od drugiego depozytu. Od tej pory są dokładnie 3 doby na realizację kolejnego przelewu, dzięki któremu można otrzymać do 200 zł ekstra. Warto pamiętać o tych terminach, gdyż tylko i wyłącznie w ten sposób można zapewnić sobie wszystkie obiecane bonusy!

Fortuna bonus od wpłaty numer dwa
Fortuna bonus od wpłaty numer dwa

Nie jesteś przekonany, czy aktywowałeś bonus? Możesz to sprawdzić w bardzo prosty sposób – wystarczy przejść do zakładki „Bonusy”, a następnie sprawdzić dostępne dla ciebie premie. Zaakceptowana i uruchomiona premia jest zaznaczona zielonym kolorem.

Również w sekcji „Bonusy” znajdziemy informację o tym, że dana wpłata została aktywowana. Jednocześnie pojawiają się dane o wartości przyznanej premii.

Uwaga! U bukmachera Fortuna bonusy są przyznawane zazwyczaj w postaci punktów lojalnościowych, które można wymienić na zakłady. To trochę inaczej niż chociażby w sytuacji, gdy wykorzystujemy w STS kod promocyjny, gdzie 100 zł dostaje się jako zwrot bez ryzyka, a potem można otrzymać do 1500 zł przy III pierwszych depozytach.

W każdej chwili sprawdzić można historię bonusów. Zobaczymy w odpowiednim dziale, kiedy nastąpiła aktywacja premii, depozyt, a także zapoznamy się z datą wypłaty bonusu.

Pamiętajmy, że im większy przelew wykonamy, tym lepiej, ponieważ otrzymamy dzięki temu pokaźniejsze środki na grę. Fortuna aplikacja także pozwala na korzystanie z promocji bukmacherskich.

Bonus bukmacherski Fortuna
Bonus bukmacherski Fortuna

Dlaczego Fortuna to często wybierany bukmacher?

Nie brakuje osób, które chcą rejestrować się w portalu www.eFortuna.pl. Jego popularność wynika z faktu, że proponuje klientom bardzo bogatą ofertę – chociażby legalne gry karciane Fortuna Bet On Games, gdzie znajdziemy pokera oraz bakarata.

Każdy może przekonać się na własnej skórze, czy typowanie w Fortunie to coś dla niego. Zapisanie się do gry u tego bukmachera zajmuje raptem kilka chwil. Nawet jeżeli rzadko korzystamy z tradycyjnego komputera, możemy liczyć na funkcjonalność apki, z jakiej korzystać można na tabletach oraz smartfonach.

Nie bez znaczenia jest także dla graczy to, że na www.eFortuna.pl dostępny jest wyjątkowy prezent powitalny. Mało gdzie można jeszcze odebrać bonus bez wpłaty, a tutaj taki jest dostępny i jest mocno przez typerów chwalony.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 200