Aplikacja na telefon bukmachera Fortuna dostępna jest w wersji na system Android oraz iOS. W przypadku tego pierwszego potrzebne jest pobieranie apk. Jak to wygląda w praktyce?

Fortuna aplikacja na telefon. Pobieranie APK online
Fortuna aplikacja na telefon. Pobieranie APK online

Fortuna na telefon. Pobieranie apk

Coraz więcej typerów w Polsce przekonuje się do obstawiania mobilnego, to jest na przenośnych urządzeniach jak smartfony bądź tablety. Powodów jest kilka, ale najważniejszy z nich to bez wątpienia wygoda.

Bukmacher Fortuna to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju. Wzbudza ogromne zainteresowanie i właśnie dlatego nie ma dnia, by ktoś nie pytał o to, jak wygląda pobieranie aplikacji Fortuna na telefon.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Jeżeli posiadamy iPhone’a, czyli działamy na systemie iOS, sprawa jest stosunkowo prosta. Wszystko sprowadza się do wejście do aplikacji AppStore i pobrania Fortuny tak, jak to się robi w przypadku innych programów czy gier.

Fortuna na iOS oraz Android. Aplikacja mobilna

Fortuna pobieranie Android jest nieco bardziej skomplikowane, co nie oznacza, że nie powinni decydować się na ten krok początkujący. Wręcz przeciwnie, a nasz krótki poradnik skutecznie pokazuje, dlaczego tak jest!

1 Zaczynamy od wejście na stronę internetową www.eFortuna.pl. Jeżeli jest nam wygodniej, możemy to zrobić w komputerze. Jedyne, czego potrzebujemy na głównej stronie to przejście do zakładki „Mobile”

Fortuna pobieranie apk - Krok 1
Fortuna pobieranie apk – Krok 1

2 Następny krok to wybór systemu operacyjnego. W tym przypadku opisujemy działanie aplikacji na Androida i dlatego właśnie o tym systemie mowa. Klikamy na przycisk z charakterystycznym zielonym robotem i przechodzimy dalej.

Fortuna pobieranie apk - Krok 2
Fortuna pobieranie apk – Krok 2

3 Do wyboru są teraz dwie opcji. Albo zdecydujemy się na pobranie apk bezpośrednio w telefonie, albo w komputerze. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety, a ostateczną decyzję pozostawiamy wam.

Fortuna pobieranie apk - Krok 3
Fortuna pobieranie apk – Krok 3

Efortuna kod promocyjny 2020

Uwaga! Tylko teraz można wykorzystać na stronie www.efortuna.pl specjalnie przygotowany Efortuna kod promocyjny 2020. Do zdobycia na start jest ponad 1000 złotych, a to wszystko legalnie i bezpiecznie!

Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE i może być wpisany jedynie przy rejestracji kotna – w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.