Aplikacja mobilna BetClic to narzędzie do obstawiania meczów na telefonie lub tablecie. W jaki sposób pobrać ją na urządzenie? Oto instrukcja krok po kroku nie tylko dla początkujących!

Jak pobrać aplikację BetClic? Instrukcja krok po kroku!
Jak pobrać aplikację BetClic? Instrukcja krok po kroku!

BetClic aplikacja iOS

Ciesząca się ogromną popularnością aplikacja BetClic to program, który stworzono z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów. Nieważne więc jaki masz ekran, zawsze znajdziesz narzędzie dla siebie!

Przygotowana przez markę BetClic aplikacja mobilna oferuje dokładnie to samo, co pełna wersja strony. Można więc obstawiać mecze, oglądać je, a także zlecać wpłaty środków.

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Dla posiadaczy programy mobilnego dostępna jest też BetClic rejestracja konta. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, nie musisz wcale uruchamiać komputera, by przejść przez cały proces zapisywania się.

Jak grać w BetClic na telefonie?

Na ten moment apka BetClic dostępna jest na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Poniżej przedstawiona jest specjalnie dla was instrukcja wideo, która pokazuje, jak wygląda pobieranie programu.

Pobieranie aplikacji BetClic Polska na telefonie. Zobacz video:

Po zainstalowaniu aplikacji możesz zalogować się na swój profil i przejść do obstawiania. Oczywiście, saldo jest tylko jedno, dlatego wszystkie środki z komputera masz teraz od razu tutaj i możesz je wykorzystywać!

Zobacz też inne poradniki na naszej stronie. Z nami obstawianie jest naprawdę proste! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.