Chciałbyś postawić kupon w STS przez internet? Obejrzyj przygotowany przez nas poradnik wideo, który pokaże ci w jaki sposób można krok po kroku stawiać kupony na mecze!

Obstawianie w STS przez internet
Obstawianie w STS przez internet

Jak obstawiać w STS

Początkujący gracze często obawiają się o to, czy będą w stanie postawić na swoich faworytów przez internet i często decydują się pozostać przy starych zwyczajach, czyli udać się do punktu naziemnego.

Mimo że punkty stacjonarne to dla wielu z nas duży sentyment, trzeba przyznać, iż internet jest znacznie wygodniejszy i daje nam większe pole do popisu, chociażby w kwestii odbioru specjalnych bonusów czy korzystnia z wyjątkowych okazji.

Warto uspokoić tych najmniej zdecydowanych: typowanie online jest naprawdę bardzo proste. Do postawienia kuponu wystarcza wykonanie paru prostych kroków, co najłatwiej widać w poradniku, jaki znajdziecie poniżej.

ZOBACZ VIDEO o obstawianiu meczów przez internet:

STS w internecie

Podany przez nas przykład jest demonstrowany na oficjalnej stronie bukmachera STS. To jeden z najpopularniejszych portali do obstawiania w naszym kraju. Jeżeli nie jesteś w nim zarejestrowany, wystarczy, że wejdziesz na jego oficjalną stronę i wypełnisz formularz rejestracyjny.

Bonus powitalny STS to 1000 PLN za pierwszy depozyt i do tego 27 PLN bez wpłaty. Tę drugą premie otrzymać można jedynie przy wykorzystaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„!

Chcesz oglądać mecze online, a przy tym liczysz na naprawdę atrakcyjne kursy bukmacherskie? STS to niejedyna propozycja na rynku, jakiej warto się przyjrzeć. Juz teraz zobacz specjalny bonus Fortuna 20 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0