Polskie drużyny walczą w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Bukmacher STS dla typerów przygotował promocję, w której do zdobycia jest bonus 50 PLN! Jak odebrać kasę?

Bonus 50 PLN od STS na eliminacje z polskimi klubami!
Bonus 50 PLN od STS na eliminacje z polskimi klubami!

Polskie drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy

Legia Warszawa ma już za sobą pojedynek eliminacjach do Ligi Mistrzów, natomiast w Lidze Europy polskich przedstawicieli zobaczymy w tym sezonie dopiero po raz pierwszy. 26 sierpnia zagrają mistrzowie Polski, a 27 sierpnia w akcji zobaczymy Piasta Gliwice, Lecha Poznań Poznań oraz Cracovię Kraków.

Tylko Legioniści i Lechici wydają się być pewnymi kandydatami do zwycięstwa. Inne zespoły z naszego kraju będą musiały się sporo natrudzić, by przejść dalej. Szczególnie ciężkie zadanie wydaje się mieć Cracovia, chociaż i Piastowi w starciu z Dynamem Mińsk nie daje się większych szans.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Bez względu na to czy chcemy zagrać na polskie kluby, czy wręcz przeciwnie – na stronie www.STS.pl mamy do odebrania bonus ekstra w wysokości nawet 50 PLN. W jaki sposób można te środki odebrać? Pora odsłonić wszystkie karty!

10 albo 50 PLN od STS. Kasa tylko dla skutecznych typerów!

Jeżeli chcemy wziąć udział w akcji od bukmachera STS, musimy przede wszystkim się do niej zapisać. Aby to zrobić, wchodzimy na www.STS.pl i klikamy „Weź udział” w zakładce poświęconej promocji. Do oferty rejestrujemy się tylko jeden raz, po czym możemy przystąpić do zawierania zakładów kwalifikacyjnych.

STS przygotował dla graczy 10 bądź 50 PLN bonusu. Kwota doładowania konta zależy od tego, za ile zagrany zostanie kupon objęty promocją. Ważne jest to, by zakład był wygrany, gdyż w tym przypadku nagrody zdobywają tylko skuteczni typerzy!

Kupon promocyjny STS musi spełnić następujące warunki:

  • AKO
  • kurs ogólny minimum 1,85
  • przynajmniej jeden mecz z udziałem polskich drużyn w europejskich pucharach
  • stawka 30 PLN lub wyższa
  • wygrany
  • zagrany na stronie www.STS.pl lub w aplikacji dopiero po zapisaniu się do promocji

Stawka od 30 do 149,99 PLN daje 10 PLN bonusu, natomiast wszystkie kupony zagrane powyżej 150 PLN pozwlają na zgarnięcie 50 pLN premii.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny „BETONLINE”

STS kod promocyjny - bonus bez depozytu
STS kod promocyjny – bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu na stronie internetowej www.STS.pl to pierwszy prezent, jaki można otrzymać po założeniu konta u bukmachera. W ramach promocji na start każdy jest w stanie założyć konto, a następnie obstawiać za środki STS, a nie swoje własne!

Przy rejestracji na www.STS.pl potrzebne jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Tylko w ten sposób można otrzymać bonus bez depozytu, oprócz którego do odebrania jest jeszcze:

  • premia 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN
  • bezpieczny kupon w STS Betgames, czyli pokerze, wojnie i bakaracie

STS to legalny polski bukmacher, dlatego też granie u niego jest zgodne z przepisami i nie trzeba martwić się jakimikolwiek konsekwencjami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0