To będzie jedna z długo wyczekiwanych walk na scenie MMA! Podczas KSW 57 kibice obejrzą pojedynek Artur Sowiński – Borys Mańkowski. Jakie typy bukmacherskie są popularne wśród graczy? Sprawdźcie i obejrzyjcie oficjalną zapowiedź!

KSW 57. Artur Sowiński vs Borys Mańkowski. Typy bukmacherskie + zapowiedź
KSW 57. Artur Sowiński vs Borys Mańkowski. Typy bukmacherskie + zapowiedź

KSW 57. Typy bukmacherskie i podstawowe informacje [Kiedy, gdzie, o której]

Wystarczy przejrzeć internet, by przekonać się o tym, że na KSW 57 typy bukmacherskie są coraz popularniejsze. Oznaczać to może tylko jedno – gala zbliża się wielkimi krokami. Rzeczywiście, imprezę zaplanowano już na 19 grudnia 2020. Początek będzie miał miejsce punktualnie o godzinie 20. Niestety, znów nie będzie kibiców na trybunach, tak więc odpowiadanie na pytanie, gdzie KSW 57 nie ma w tym przypadku większego sensu, gdyż biletów na to wydarzenie i tak nie znajdziemy w sprzedaży.

Podczas gali będziemy świadkami ośmiu pojedynków. Co ciekawe, aż trzy z nich będą toczyły się o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru dojdzie do starcia o tytuł czempiona wagi ciężkiej, a zmierzą się w nim Phil de Fries oraz Michał Kita.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Chociaż w tym przypadku będzie liczyło się tylko to, kto jest lepszy, kibice nie mogą doczekać się bardzo mocno starcia Sowiński vs Mańkowski. To dwie legendy KSW, które tym razem zmierzą się w tej samej kategorii wagowej (do 70 kg).

Sowiński – Mańkowski. Zapowiedź walki

Artur Sowiński i Borys Mańkowski rozpoczęli swoją przygodę z KSW od występu w 2010 roku podczas KSW 14. Jeszcze wtedy żaden z nich nie mógł przypuszczać, że będzie miał za sobą walki na najwyższym poziomie i przede wszystkim tytuły mistrzowskie na koncie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sowiński jest byłym mistrzem KSW w kategorii piórkowej, natomiast Borys Mańkowski wiódł przez całą karierę prym w dywizji półśredniej. Teraz, to jest podczas KSW 57, obaj zmierzą się w limicie wagowym do 70,3 kg.

Zobaczcie oficjalną zapowiedź jednego z grudniowych hitów polskiego MMA:

Walka zapowiada się niezwykle emocjonująco i chyba nikt nie powinien poddawać tego pod wątpliwość. Fighterzy z pewnością będą chcieli dać show i pozostaje trzymać kciuki, by im się to udało.

KSW 57 typy bukmacherskie. Na kogo postawić w walce Sowiński – Mańkowski?

Dostępne na KSW 57 typy nie dają jednoznacznej odpowiedzi na to, kto wygra pojedynek Sowiński – Mańkowski. Przypominamy, że obaj panowie zmierzą się w nowej dla siebie kategorii wagowej. Mimo wszystko, zawsze bardziej faworyzuje się tego, kto „wchodzi” do limitu z górnego pułapu i dlatego aktualne na KSW 57 kursy bukmacherskie wydają się wskazywać na Mańkowskiego.

Notowania kursowe znajdziemy na stronie oficjalnego sponsora gali KSW 57, czyli u bukmachera www.eFortuna.pl. Dla nowych graczy przygotowano tutaj kod promocyjny BETONLINE oraz pakiet powitalny, na który składają się:

  • 20 PLN bonus bez depozytu
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0