W wakacje 2018 roku wystartowały punkty stacjonarne marki Forbet, w których znaleźć można specjalne terminale do obstawiania. Na czym polega obstawianie na tych urządzeniach i gdzie można je znaleźć?

Terminale Forbet. Gdzie i jak z nich korzystać?
Terminale Forbet. Gdzie i jak z nich korzystać?

Forbet terminale do obstawiania

Firma bukmacherska Forbet wystartowała w 2016 roku. Jej działalność opierała się głównie na przyjmowaniu zakładów przez internet i nadal tak jest. Mimo to, w 2018 roku marka otrzymała od Ministerstwa Finansów koncesję na oferowanie swoim klientom kuponów zawieranych w oddziałach firmy. Tym samym Forbet stał się kolejnym legalnym bukmacherem naziemnym.

Punkty stacjonarne Forbet nie wyglądają tak samo, jak miejsca do obstawiania należące do konkurencji. Tak naprawdę są to wydzielone strefy na stacjach benzynowych, w sklepach bądź pubach, gdzie można zawrzeć kupon na specjalnym automacie.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Automaty do obstawiania

Gracze początkowo podchodzili bardzo sceptycznie do nowego sposobu zawierania zakładów w Forbet, ale obecnie terminale tej firmy zyskują coraz więcej na popularności. Ich ogromną zaletą jest fakt, że nie trzeba dokonywać rejestracji, a więc możemy zagrać zupełnie anonimowo, a jednocześnie legalnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, grając w oddziale, nie możemy liczyć na bonus powitalny Forbet oraz na różnego rodzaju promocje, które na stronie internetowej organizowane są niemal cały czas. Na pewno znajdą się tacy, którym będzie to przeszkadzać, ale i nie będzie brakowało osób mających zupełnie odwrotne podejście do tej sprawy.

Jak grać w punktach Forbet?

Prawdopodobnie większość z was będzie miała opory przed wybraniem się do punktu Forbet po raz pierwszy. Nikt z nas nie lubi próbować czegoś nowego, ale pamiętajmy, że im szybciej się przełamiemy, tym lepiej.

Niestety, oddziały Forbet nie zatrudniają pracowników bukmachera, przez co nie możemy co liczyć na pomoc przy zawieraniu zakładów. Plus natomiast jest taki, że terminale są na tyle proste w użyciu, iż nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów, by sobie z nimi poradzić.

forbet automat do obstawiania
Terminale i automaty do obstawiania Forbet

Granie na automatach do obstawiania meczów przypomina typowanie przez internet. Różnica polega jedynie na tym, że nie potrzebujemy danych do logowania oraz dokonywania przelewów.

Interfejs użytkownika dostępny jest w całości w języku polskim, dzięki czemu jego obsługa jest przyjazna nawet początkującym graczom. W internecie nie pojawia się wiele negatywnych informacji na temat automatów, co może świadczyć jedynie o tym, że są one dość bezawaryjne.

Punkty naziemne Forbet. Lista 2022

Forbet planuje otwarcie punktów w wielu miejscach w całej Polsce, tak aby każdy chętny mógł w łatwy sposób zawrzeć zakład i mieć szansę na wygraną. Oczywiście, proces musi trochę potrwać – na ten moment bukmacher posiada kilkadziesiąt „miejscówek” na mapie Polski.

Aktualna lista oddziałów Forbet zazwyczaj dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera. Obecnie zestawienie jest w przebudowie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11