Bukmacher legalny Milenium zaprezentował nową stronę internetową. Jakie nowości w niej znajdziecie? Oto krótkie podsumowanie najważniejszych zmian, jakie wprowadzono!

Milenium ma nową stronę internetową!
Milenium ma nową stronę internetową!

Nowa strona Milenium

Legalny bukmacher Milenium teraz już na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim prezentuje się nowocześnie i nie ma w nim mowy o tym, by jakiś element interfejsu nie pasował do innego.

Każdy gracz może w łatwy sposób sprawdzić aktualnie trwające promocje bukmacherskie oraz przejść do działu z porównywarką kursów, gdzie aktualna oferta Milenium przedstawiana jest w zestawieniu do konkurencji.

milenium bukmacher nowa strona www
milenium bukmacher nowa strona www

Bukmacher Milenium – obstawianie online

Według twórców nowej odsłony Milenium, strona ma teraz działać znacznie szybciej. Pierwsze opinie na ten temat prawdopodobnie pojawią się na forach już wkrótce i na pewno w tej sprawie przygotujemy dla was odpowiedni wpis.

Teraz na stronie Milenium znacznie łatwiej odnaleźć się w ofercie. Zmieniono grupowanie oraz dodano zakładkę z polecanymi czy też najpopularniejszymi typami oraz dyscyplinami.

Jak widać, punkty stacjonarne Milenium zaczynają pomału odchodzić w zapomnienie. Firma stara się dostosowywać do czasu i działa obecnie dużo w segmencie online. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce będzie miała dla nas kolejne dobre wiadomości! 🙂

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Pamiętaj, że zarejestrowanie się jest darmowe, a przy okazji możesz wpisać w formularzu kod bonusowy Milenium. Aktywne hasło premiowe to „BETONLINE„!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0