Raz w tygodniu wpadka zdarza się nawet najlepszym! W Etoto co 7 dni możesz odebrać freebet w wysokości 25 PLN w przypadku przegranego kuponu na rzuty rożne!

Freebet w Etoto. Przegrałeś? Odbierasz 25 PLN!
Freebet w Etoto. Przegrałeś? Odbierasz 25 PLN!

Freebet Etoto

Zakłady na rzuty rożne to niezwykle popularna forma obstawiania wśród miłośników gry na żywo, ale i nie tylko. Bukmacher Etoto zauważył ten trend i postanowił wynagrodzić tych, którzy nim podążają.

Każda osoba, która postawi w tygodniu kupon pojedynczy za co najmniej 50 PLN i zawrze w nim typ na sumę rzutów rożnych w meczu, będzie mogła otrzymać 25 PLN freebetu w przypadku niepowodzenia.

Organizator promocji wymaga od graczy, by zapisali się do niej. Przed zagraniem kuponu kwalifikacyjnego musisz więc wyrazić chęć otrzymania ewentualnego darmowego zakładu.

Kwota freebetu nie może wynieść więcej ani mniej niż 25 PLN. Środki są przyznawane automatycznie – wystarczy zatwierdzić je w specjalnym komunikacie pop-up. Pamiętaj, że do tego wymagane jest odblokowanie tak zwanych „wyskakujących okienek” na stronie Etoto!

Zakłady z bonusem Etoto

Poniżej znajdziecie informacje w pigułce, które w przejrzysty sposób pokazują, jakie zakłady trzeba zagrać, by zgarnąć ewentualny zwrot:

  • Tylko zakłady SOLO
  • Prematch bądź LIVE
  • Typy na piłkę nożną
  • Typy na sumę rzutów rożnych
  • Stawka minimalna 50 PLN
  • Minimalna wartość kuponu 1.02

Każdy z graczy ma prawo do odebrania maksymalnie jednego bonusu w tygodniu. Liczy się nie moment postawienia kuponu, lecz dzień, w którym został rozliczony jako przegrany.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany u legalnego bukmachera Etoto? Możesz to zmienić w każdej chwili i tym samym zapewnić sobie prawo do udziału we wszystkich ofertach dostępnych na tej stronie do obstawiania!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0