Uważasz, że mógłbyś wygrywać więcej albo zauważyłeś, iż w ostatnim czasie obstawianie meczów nie idzie ci najlepiej? Dowiedz się, jak często powinno się grać u buka, by nie popełniać błędów i dobrze na tym wychodzić!

Jak często obstawiać mecze u bukmachera?
Jak często obstawiać mecze u bukmachera?

Masz już darmowe konto bukmacherskie, rozpocząłeś obstawianie i… w pewnym momencie zaczynasz zastanawiać się, czy aby na pewno wszystko robisz dobrze. Jednym z dylematów graczy jest to, jak często powinno się stawiać kupony.

Obstawianie meczów online – jak często grać?

Niektórzy uważają, że stawiają zbyt często, przez co zdarza im się wpadać w wir porażek, natomiast inni są zdania, że gdyby grali więcej, mogliby zarabiać pokaźniejsze pieniądze. A jak to z tym rzeczywiście jest?

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Obstawianie meczów na pewno jest ryzykowne, jeśli nie potrafimy zająć się nim w odpowiedni sposób. Musimy zwrócić uwagę, kiedy jesteśmy w stanie w stu procentach skupić się na celu, a kiedy działamy już zupełnie „na siłę”.

Nie ma złotej zasady dotyczącej tego, jak często grać u bukmachera. Dobrze jednak zrobić sobie założenie, że obstawia się do momentu, w którym nie przegra się maksymalnie X kwoty. Przykładowo – 100 złotych (Tyle możesz na start w ramach promocji bonus powitalny Fortuna!).

Jak obstawiać, żeby nie przegrywać?

Jeżeli traficie jeden czy dwa kupony, dodajecie je do salda i od niego odliczacie kolejne 100 złotych. W ten sposób nigdy nie przegracie za dużo, ani też nie roztrwonicie w głupi sposób swoich wygranych.

Oczywiście, jest to tylko przykład, do którego nie musisz się stosować. Jeżeli masz swoją zasadę i jest ona skuteczna, trzymaj się jej. Pamiętaj jednak, byś podszedł do sprawy obiektywnie i przekonał się, czy rzeczywiście możesz grać tak, jak do tej pory.

Zakłady bukmacherskie online potrafią dać w kość, dlatego też dobrze umieć sobie robić od nich przerwy. Wiele osób nie stawia codziennie, a tylko w kilka dni w tygodniu. W ten sposób trudniej o monotonię i nie tylko.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0