Chciałbyś postawić swój pierwszy kupon u bukmachera naziemnego, ale masz pewne obawy co do tego, jak się zachować i tak dalej? Z nami nie przydarzy ci się żadna niepotrzebna wpadka!

Pierwsza wizyta u bukmachera naziemnego
Pierwsza wizyta u bukmachera naziemnego

Nikt z nas nie lubi pokazywać w tłumie, że nie ma o czymś zielonego pojęcia. Nawet jeżeli należymy do ludzi, którzy zdanie innych traktują drugorzędnie, na pewno nie jest nam wszystko jedno, co pomyśli sobie o nas ktoś stojący z boku. Chociaż niektórym może wydawać się to śmieszne, nietrudno znaleźć osoby mające wątpliwości, jak zachować się podczas wizyty w punkcie naziemnym bukmachera. Właśnie dla takich osób powstał ten poradnik.

Bukmacher naziemny vs. internetowy

W dzisiejszych czasach króluje internet i co do tego nie ma wątpliwości. Wystarcza strona internetowa do obstawiania meczów, konto w banku i można rozpocząć obstawianie. Tyle tylko że nie każdy chce iść za duchem czasu albo po prostu ma ochotę poczuć niepowtarzalny klimat miejsc takich jak punkty naziemne.

Przewaga bukmacherów stacjonarnych jest również taka, że pozostajemy anonimowi. Możemy postawić większe środki i nikt się o tym nie dowie, natomiast w internecie – jak wiadomo – nic całkowicie nie ginie. W punktach możemy także dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat konkretnych meczów, szczególnie tych lokalnych. O rozgrywkach mniejszych klubów na forach bukmacherskich pisze się niewiele, a więc trudno znaleźć rzetelne informacje na ich temat.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Jakiego bukmachera wybrać?

Jeżeli mowa o bukmacherze naziemnym, jego wybór to kwestia czysto indywidualna. Początkującym polecamy przede wszystkim, na dobry początek, wybrać się do oddziału znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania. Po kilku takich wizytach można zacząć szukać konkurencyjnych filii.

Warto przeczytać, jak długo czynni są bukmacherzy w konkretne dni tygodnia czy święta. Nie bez znaczenia ma także niedziela wolna od handlu u bukmachera, ale są to już kwestia na osobne artykuły.

bukmacherzy stacjonarni

Jak obstawić mecze w punkcie?

Po wejściu do punktu stacjonarnego bukmachera pierwsze, co rzuca się w oczy, to tablice pełne liter i cyfr. Jak się nietrudno domyślić, jest to aktualna oferta ze spisem meczów oraz kursami. Obok każdego meczu znajduje się numer. Wystarczy spisać go na kartce, a obok zawrzeć nasz typ. Możemy też bezpośrednio udać się do kasy i powiedzieć, że chcemy, na przykład, postawić 100 złotych na zwycięstwo Bayernu w meczu z Borussią.

W przypadku pojedynczych meczów zawieranie zakładów słownie jest wygodne, ale nie polecamy tego sposobu w bardziej skomplikowanych kuponach. Raz, że kasjerka może się na to nie zgodzić, a dwa – narażeni jesteśmy na to, iż zostaniemy źle zrozumiani i będziemy musieli zapłacić za kupon inny, niż chcieliśmy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pierwsza wizyta u bukmachera 

W punkcie naziemnym nie panuje atmosfera, w której strach się odezwać, chociaż głośne dyskusje też nie zawsze są na miejscu. Jeżeli idziecie do punktu sami i sami też jesteście, nic nie stoi na przeszkodzie, by porozmawiać z kasjerką czy rozsiąść się wygodnie na krześle i dobrze przemyśleć każdy typ.

Zupełnie inaczej, gdy w oddziale jest sporo osób. Nigdy nie przeszkadzamy innym, a tym bardziej nie komentujemy typów! Jeżeli widzimy, że ktoś nie bierze udziału w dyskusjach klientów, a stawia na klub, na który my nigdy byśmy nie postawili, nie jest to nasza sprawa i powinniśmy to jak najszybciej zrozumieć.

Rejestracja u bukmachera online? Kod promocyjny: BETONLINE

Warto też do kasy przyjść już przygotowanym, to jest mieć odliczoną gotówkę i gotowe typy. W dobrym guście jest, by nie przedłużać swojej wizyty „przy okienku”, a więc nie zastanawiać się dopiero tam, za ile zagrać, na kogo itp. W każdej chwili możemy przecież podziękować, przejść na bok i jeszcze raz dobrze wszystko sprawdzić i uzgodnić ze swoją głową.

Punkt stacjonarny LV BET
Punkt stacjonarny LV BET

A co, jeżeli czegoś nie jesteśmy pewni, na przykład, czym jest dany rodzaj zakładu? Możemy poprosić o pomoc kogoś, kto też przyszedł do punktu obstawiać, bądź też najnormalniej w świecie zapytać kasjera bądź kasjerkę. Pracownicy bukmachera doskonale znają wszystkie produkty firmy i udzielają odpowiedzi na nartujące graczy pytania!

Pierwsza zasada: Nie bać się!

Zabrzmi to może śmiesznie, ale najważniejsze, to nie bać się wybrać do bukmachera! Jeżeli należymy do osób wyjątkowo nieśmiałych, zawsze możemy odwiedzić punkt z dobrym kolegą – w ten sposób nie będziemy musieli martwić się tym, iż jesteśmy jedynymi początkującymi albo po prostu będziemy mieli kogoś, kto pomoże w razie jakichś wątpliwości.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0