Zdecydowałeś się wybrać do jednego z punktów sprzedaży należących do legalnego bukmachera Milenium? Sprawdź, gdzie można je znaleźć i w jakich godzinach są dostępne!

Milenium punkty stacjonarne. Godziny otwarcia
Milenium punkty stacjonarne. Godziny otwarcia

Obstawianie w punktach stacjonarnych nie jest tak wygodne jak gra przez internet. Mimo wszystko, cały czas ma swoich zwolenników i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie oddziały naziemne miały przestać istnieć.

Godziny otwarcia Milenium

Bukmacher Milenium posiada w całym kraju punkty, w których można zawierać zakłady na wydarzenia sportowe. Największą obecność tej firmy widać w Wielkopolsce, co nie oznacza, że w innych rejonach trudno jest natrafić na otwarty oddział.

W większości miejscówek należących do Milenium możemy śledzić na żywo zmagania sportowców, korzystać z oferty Zakładów Na Żywo, a kupony zawierać płacąc kartą.

Jeżeli chcecie sprawdzić, gdzie w waszej okolicy znajduje się punkt Milenium, wystarczycie, że wejdziecie na oficjalną stronę WWW!

Przypominamy, że bukmacherów nie obowiązuje ustawa o niedzielach bez handlu. Kupony możemy zatem zawierać nawet wtedy, gdy sklepy są pozamykane!

Większość oddziałów czynna jest w tych samych porach. Aktualnie godziny otwarcia prezentują się następująco:

  • Poniedziałek – 10.00 – 18.00
  • Wtorek-Sobota – 9.00 – 19.00
  • Niedziela – 9.00 – 17.00

Uwaga! Milenium ma prawo przyjmować zakłady tylko od osób pełnoletnych. Pracownik bukmachera może żądać okazania dowodu tożsamości, jeśli istnieje podejrzenie, że klient nie posiada uprawnień do korzystania z usług firmy bukmacherskiej!

————

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.