Chcesz wiedzieć, kiedy gala Najmana, na której dojdzie do ostatniego pojedynku w karierze tego zawodnika? Sprawdź aktualne informacje o MMA VIP. Main event to Najman vs Złotówa!

MMA VIP. Kiedy pożegnalna gala Najmana?
MMA VIP. Kiedy pożegnalna gala Najmana?

Niemożliwe, a jednak! Marcin Najman kończy karierę w roku 2021

Marcin Najman miał zakończyć karierę sportową na Fame MMA, jednak ostatecznie stało się inaczej, po tym jak jego walka z Don Kasjo została zakończona przed czasem. Popularny „El Testosteron” został zdyskwalifikowany za kopanie rywala, mimo iż pojedynek odbywał się na zasadach bokserskich, a chwilę później oliwy do ognia dołożył jego sztab szkoleniowy, który narazić Kasjusza Życińskiego na poważną kontuzję nogi.

Raczej mało kto spodziewał się tego, że Marcin Najman zdecyduje się odsunąć się w cień po kontrowersyjnym występie pod koniec 2020 roku. I rzeczywiście – były pięściarz, a obecnie przede wszystkim celebryta, postanowił utworzyć MMA-VIP i właśnie na pierwszej edycji tej gali odbyć swój ostatni pojedynek w karierze. Chociaż mało kto wierzy w definitywny koniec Najmana, na ten moment sam zainteresowany nie chce słyszeć o swoich kolejnych występach w bliższej czy dalszej przyszłości.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Oczywiście, nie brakuje osób, które ciągle nie wiedzą, kiedy gala Najmana się odbędzie i kto podczas niej wystąpi. Mimo że po takiej imprezie jak MMA VIP można by było spodziewać się sporego rozgłosu, na pewno nie ma tutaj mowy o biciu jakichkolwiek rekordów popularności. I to pomimo tego, że w main evencie dojdzie do pojedynku Marcin Najman vs Złotówa, czyli Szymon Wrzesień.

Kiedy gala Najmana MMA-VIP? Data jest już oficjalnie potwierdzona!

Oficjalna strona internetowa gali MMA-VIP nie może się mylić, dlatego można już oficjalnie ogłosić, kiedy ostatnia walka Najmana się odbędzie. Wiadomo, iż impreza „El Testosterona” będzie miała miejsce w dniu 13 lutego, czyli dzień przed tegorocznymi Walentynkami. Jest to sobota. Sam start będzie miał miejsce o godzinie 20.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najman Złotówa walka online to jedno z głównych wydarzeń lutego w polskim świecie freak fightów. Bez względu na to, jakie jest niektórych zdanie na temat wkroczenia celebrytów do świata sportów walki, fakty mówią same za siebie – gale jak MMA VIP przynoszą spore zyski, gwarantują dużą oglądalność i na pewno w najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych podobnych propozycji na rynku.

Obstawianie Najman – Złotówa. Bonusy bez depozytu na start!

Gala Marcina Najmana 2021
Gala Marcina Najmana 2021

Zakłady bukmacherskie na MMA-VIP mogą pojawić się u polskich bukmacherów, dlatego warto pomyśleć o założeniu u nich konta jeszcze przed startem samej imprezy. Nie brakuje dla nowych klientów bonusów bez depozytu, a oto kilka propozycji:

  • Na www.STS.pl dostępny jest bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy przy zakładaniu konta podać kod promocyjny „BETONLINE
  • Rejestrując się na www.eFortuna.pl do odebrania jest 20 PLN bez wpłaty + 200 PLN jako zakład bez ryzyka i 100% do 2000 PLN przy pierwszym depozycie
  • Nowi gracze mogą odebrać 20 PLN bez wpłaty na www.LvBET.pl. W tym przypadku obstawianie freak fightów jest dostępne w ofercie niezwykle często!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1