Obstawianie FAME MMA 6 w ostatni weekend marca będzie prawdopodobnie ulubionym zajęciem typerów w całym naszym kraju. Bukmacher LvBET, oficjalny partner imprezy, przygotował konkurs z nagrodą główną 1500 PLN!

Obstawianie FAME MMA 6. Konkurs z nagrodą główną 1500 PLN!
Obstawianie FAME MMA 6. Konkurs z nagrodą główną 1500 PLN!

FAME MMA 6 – kiedy gala, kto walczy?

W Polsce w ostatnim czasie nie można narzekać na nadmiar imprez sportowych. FAME MMA 6 pod tym względem jest wyjątkiem jedynym w swoim rodzaju. Nie dość, że mówimy o wydarzeniu, na które czeka bardzo wielu kibiców, to jeszcze dostępnym w formacie, jaki jeszcze nie był do tej pory w całej historii MMA – w Polsce i chyba też na świecie. 

Aktualne obostrzenia zabraniają organizowania zgromadzeń powyżej 2 osób. Trudno wyobrazić sobie, jak wyglądać będzie FAME MMA 6 w praktyce, chociaż organizatorzy zapewniają, iż mają na wszystko gotowe rozwiązania. Pewne jest to, że w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zuzje” Smogulecka, a oprócz tego do oktagonu wejdzie – między innymi – Marcin Najman czy popularny „Rafonix”.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Walki FAME MMA 6 będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie organizatora. Niestety, nie będzie możliwe udostępnienie w sieci FAME MMA 6 za darmo. PPV, na szczęście, nie kosztuje w tym przypadku tyle samo, co w przypadku wydarzeń innych organizacji sportów walki. 

Kto wygra na FAME MMA 6? Faworyci i skazywani na przegraną

Jesteś ciekawy, kto wygra walkę na FAME MMA 6? W każdej chwili można na www.LvBET.pl sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie, które najlepiej pokazują to, kogo uważa się za faworyta, a kogo skazuje na totalną klęskę. Im wyższy kurs na danego zawodnika, tym większe prawdopodobieństwo, że przegra. 

Uwaga! Tylko specjalnie na galę FAME MMA 6 legalny bukmacher LvBET przygotował wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia jest nawet 1500 złotych nagrody! Aby wziąć w nim udział, trzeba postawić kupon za co najmniej 20 zł. Jak to zrobić? 

Obstawianie FAME MMA 6. Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Na ten moment obstawianie możliwe jest tylko za pośrednictwem internetu, dlatego jeśli interesuje nas obstawianie FAME MMA 6 możemy to zrobić jedynie na stronie www.LvBET.pl. Do zagrania kupnu wymagane jest posiadanie darmowego konta typerskiego, które można założyć w ciągu kilku chwil. 

Podczas rejestracji konta w LvBET wpisujemy podstawowe dane na swój temat. Nie musimy od razu weryfikować wpisanych informacji, ale za to jest szansa na wykorzystanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Dzięki niemu na start dostaje się 20 PLN bez depozytu na obstawianie! 

Lvbet bonus bez depozytu 2020
Lvbet bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu to jeszcze nie wszystko! Każdy, kto dokona pierwszych dwóch wpłat po rejestracji na www.LvBET.pl, będzie mógł zyskać łącznie nawet 1500 PLN! Wszystko to dostępne w ramach pakietu powitalnego i – oczywiście – całkowicie legalne! 

FAME MMA 6 konkurs z nagrodami

Konkurs bukmacherski FAME MMA 6 od marki LvBET to liga typerów, w której nagrodą główną jest 1500 złotych. Zadanie gracza polega na poprawnym wytypowaniu dowolnych zdarzeń związanych z galą zaplanowaną na 28 marca. Im wyższy kurs kuponu, tym lepsze szanse na wygraną? Co takiego można zdobyć? Zobaczcie strukturę wypłat już teraz!

MIEJSCEKWOTA BONUSU
11500
21000
3800
4500
5400
6300
7200
8150
9100
1050

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0