Sporty wirtualne to jeden z rodzajów rozgrywek, który od kilku lat sukcesywnie pojawia się u polskich firm bukmacherskich. Wielu graczy do tej pory w ogóle nie interesowało się sportami wirtualnymi, ponieważ preferowało obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych. Obecna sytuacja gospodarcza, z którą mamy do czynienia w Polsce, bardzo mocno zmieniła rynek bukmacherski. Z racji tego, iż odwołane są praktycznie wszystkie mecze i duże imprezy sportowe (np. Euro 2020, Igrzyska Olimpijskie), tradycyjnych dyscyplin sportowych po prostu nie da się obstawiać u bukmacherów. Zawiedzeni typerzy, którzy do tej pory obstawiali wyłącznie tego typu dyscypliny, nieustannie zastanawiają się, kiedy sytuacja wróci do normy i będą mogli znów obstawiać swoje ulubione dyscypliny. Warto jednak wiedzieć o tym, że sporty wirtualne to świetna alternatywa dla tradycyjnych sportów. Pozwalają one na stosunkowo szybki zarobek, a dodatkowo są one dostępne w ofercie bukmacherów zawsze, bez względu na niesprzyjające okoliczności. W tym właśnie tkwi podstawowa przewaga sportów wirtualnych – można obstawiać je przez 24 godziny na dobę, a wirtualni uczestnicy nie potrzebują żadnych przerw na odpoczynek. Oto, dlaczego opłaca się obstawiać sporty wirtualne. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Sporty Wirtualne to dobra alternatywa dla standardowych zakładów?
Sporty Wirtualne to dobra alternatywa dla standardowych zakładów?

Sporty wirtualne – najważniejsze informacje dla początkujących 

Czym są sporty wirtualne? Czy naprawdę warto jest je obstawiać? Takie pytania pojawiają się ze strony zarówno początkujących typerów jak i tych, którzy do tej pory obstawiali tylko tradycyjne dyscypliny sportowe. Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek generowanych komputerowo. Oznacza to, że o ich przebiegu decyduje specjalny algorytm przygotowany przez konkretną firmę bukmacherską. Wirtualni zawodnicy i zwierzęta nie potrzebują też żadnych przerw na odpoczynek, dlatego rozgrywki mogą odbywać się bez względu na niesprzyjające okoliczności takie jak pandemia koronawirusa.

Jakie konkretnie są dyscypliny sportowe w ramach sportów wirtualnych?

Dokładna liczba dyscyplin uzależniona jest oczywiście od indywidualnej polityki prowadzonej przez konkretną firmę bukmacherską. Najczęściej dostępne są sporty takie jak piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, wyścigi konne czy wyścigi psów. Każda firma bukmacherska posiada nieco inną liczbę dyscyplin. Poszczególne firmy bukmacherskie różnią się także pod względem jakości transmisji – u niektórych bukmacherów transmisje ze sportów wirtualnych są naprawdę dobrej jakości, zaś u innych ich jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia. 

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Co trzeba zrobić, by zarabiać na obstawianiu sportów wirtualnych?

Lista warunków do spełnienia naprawdę nie jest długa. Są one nawet mniejsze niż w przypadku obstawiania tradycyjnych dyscyplin. Dlaczego? A no dlatego, że przy tradycyjnych dyscyplinach musimy bardzo dokładnie śledzić statystyki meczowe poszczególnych drużyn, dowiadywać się o kondycji poszczególnych zawodników. Z racji tego, iż mecze sportów wirtualnych są generowane przez algorytm danej firmy bukmacherskiej, to nie musimy tak dokładnie sprawdzać statystyk. 

Obstawianie sportów wirtualnych przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych. Możemy obstawiać przegranego, zwycięzcę, dokładny wynik, liczbę żółtych i czerwonych kartek czy rzutów karnych. Stawki ma tego typu zakłady również są stosunkowo wysokie, więc jeśli komuś się poszczęści, ma dużą szansę na wygranie naprawdę sporej sumy pieniędzy. Wygrywanie na sportach wirtualnych naprawdę jest możliwe, co potwierdzają opinie tysięcy polskich graczy, którym udało się osiągnąć sukces w tej wirtualnej dziedzinie.

Wirtualna piłka nożna w STS
Wirtualna piłka nożna w STS

W czasach pandemii koronawirusa, gdy nie mamy możliwości obstawiania tradycyjnych dyscyplin sportowych, obstawianie sportów wirtualnych jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Tego typu sporty są dostępne dla nas przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, dlatego właśnie cieszą się wśród wszystkich polskich typerów tak ogromną popularnością. Sporty wirtualne to prawdziwa przyszłość polskiego rynku bukmacherskiego. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0