Legalny bukmacher STS oferuje graczom premię 50 PLN wypłacaną co tydzień. Aby zdobyć te pieniądze, wystarczy spełnić jeden warunek. Już teraz możesz dowiedzieć się, jaki!

STS daje klientom 50 PLN tygodniowo!
STS daje klientom 50 PLN tygodniowo!

Cashback od STS. Przegrana już tak nie boli!

Strona internetowa www.STS.pl to bardzo popularny wybór polskich typerów. Zakłady bukmacherskie w tym portalu to ogrom typów do obstawiania zarówno w przypadku tradycyjnych dyscyplin, jak i legalnych kart czy wirtualnych sportów. Oczywiście, nie zawsze udaje się każdemu ciągle wygrywać i dlatego przygotowany został przez STS cashback. Dzięki niemu do odebrania jest nawet 50 PLN co tydzień!

Gracze szukają informacji na temat tego, jak działa cashback w STS, ponieważ jest to stosunkowo nowa propozycja od tego bukmachera. Ile dokładnie można zdobyć, jakie warunki należy spełnić? W naszym materiale każdy może dowiedzieć się wszystkiego, co jest niezbędne do odbierania premii w STS!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Uwaga! STS punkty stacjonarne nie są brane pod uwagę w tej ofercie, co oznacza, że jest ona skierowana tylko do osób, które korzystają ze strony www. Aby obstawiać mecze online, należy dokonać rejestracji konta. Można to zrobić w parę chwil na www.STS.pl. Kod promocyjny „BETONLINE” daje tutaj okazję do zgarnięcia 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy pierwszym przelewie.

Jak zgarnąć 50 PLN co tydzień w STS?

Każda osoba, która chciałby mieć szansę na otrzymanie 50 PLN co tydzień, musi zapisać się do cashbackowej promocji. Aby to zrobić, należy wejść do oficjalnego portalu STS i kliknąć przycisk „Weź udział” na stronie poświęconej ofercie specjalnej. Zarejestrować się może tylko osoba posiadająca konto bukmacherskie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ramach promocji otrzymuje się 20% zagranych stawek, które nie pozwoliły na zdobycie wygranych. Oferta jest podzielona na etapy – w pierwszym można zgarnąć do 30 PLN, natomiast w drugim – maksymalnie 20. Dodatkowe środki automatycznie dodawane są do odpowiednich profili.

Pierwszy etap rozpoczyna się w każdy poniedziałek i trwa do końca czwartku. Drugi startuje w piątek i obowiązuje do końca niedzieli lub, jak kto woli, weekendu

Minimalna wpłata oraz kwalifikacyjne kupony – to trzeba wiedzieć!

STS cashback online
STS cashback online

Każdy z graczy może otrzymać jeden zwrot na tydzień. Do zdobycia jest nawet 50 PLN, ale ta kwota może być również mniejsza. Minimalnie przyznawane jest na pojedyncze konto 2 PLN. Sama akcja trwa od 25 stycznia 2021 i ważna jest aż do odwołania.

Nie można otrzymać cashbacku grając w STS Betgames albo obstawiających Wirtualne Sporty. W promocji liczą się tylko zakłady AKO z oferty przedmeczowej lub LIVE. Pod uwagę STS nie bierze również zakładów zagranych za środki bonusowe albo zakończone przy użyciu funkcji STS cashout.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1