Obudziłeś się i jesteś już pewny swojej decyzji? Niedługo zakładasz konto bukmacherskie? Na jakie podmioty hazardowe zaś postawić? To dobre pytanie; często pojawiające się w takim momencie. Na szczęście możesz liczyć na naszą pomoc! Sprawdź, które firmy bukmacherskie są w tym momencie na czołowych lokatach, jeśli chodzi o rankingi. Gdzie warto mieć konto?

STS jest na pierwszym miejscu

Na czele rozmaitych klasyfikacji (może nie każdej, ale większości) znajduje się STS. Ta firma bukmacherska jest bardzo profesjonalna. Nie zaskakuje zatem, że ma ona tak wielu zadowolonych Klientów, których regularnie przybywa. Co ważne, ten podmiot hazardowy jest legalny. Spełnia on zatem wszystkie przepisy, które obowiązują w ramach tej dziedziny. Jak możesz obstawiać oferowane wydarzenia? Na trzy najważniejsze sposoby. Chodzi o typowanie w punktach stacjonarnych, przez internet oraz dzięki skorzystaniu z bardzo przydatnej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Jakie jeszcze atuty przemawiają za tym bukmacherem? Chodzi o świetne bonusy na start. Wszak możesz liczyć m.in. na promocję… bez realizowania żadnego depozytu. Tym sposobem masz szansę zainkasować 25 PLN. Dodatkowo jest oferowane zdublowanie pierwszej wpłaty. I to aż do poziomu 1200 PLN. Załóżmy, że chcesz wpłacić 1000 PLN na konto bukmacherskie w STS. Wówczas finalnie będziesz miał drugie tyle, czyli 2000 PLN.

Betfan to ścisła czołówka

W ostatnich latach można było zaobserwować, że firma bukmacherska Betfan systematycznie zdobywała nowych Klientów. Popularność tego podmiotu hazardowego można zaś bardzo szybko wyjaśnić. Trzeba tutaj wziąć pod uwagę kilka kluczowych punktów. Jest to m.in. legalność. W końcu ta firma działa zgodnie z przepisami, które są zawarte w ramach Ustawy Hazardowej. To nie wszystko. Oferowane wydarzenia możesz obstawiać na dwa sposoby. A Klientów cieszy taka uniwersalność. W końcu możesz grać nie tylko przez internet, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Bukmacher Betfan oferuje również wiele bonusów. Musisz tylko mieć konto, wpisać kod promocyjny oraz wpłacić pieniądze. W pierwszej kolejności możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Poza tym są oferowane freebety i podwojenia kolejnych depozytów. Dlatego nie może być niespodzianką, że ta firma bukmacherska jest coraz wyżej w rozmaitych rankingach. Niektórzy eksperci twierdzą, że Betfan już teraz znajduje się na drugiej lokacie, zaraz za STS.

Jakie inny podmioty hazardowe atakują pozycję lidera?

W tej grupie jest firma bukmacherska Fortuna. Ma ona gigantyczne doświadczenie. Jak inaczej opisać podmiot hazardowy, który działa na rynku już od 1996 roku? To nawet nieco dłużej w porównaniu do STS. Należy dodać, że ta firma bukmacherska oferuje świetny zakład bez ryzyka do poziomu 600 PLN. Na co jeszcze masz okazję się zdecydować? To również promocja bez depozytu w kwocie 20 PLN. W gronie coraz popularniejszych bukmacherów znajduje się także Fuksiarz. Choćby dlatego, że ta legalna firma oferuje np. cashback do 500 PLN (bez obrotu).

5 / 5. Ocen: 1