Czy można puścić kupon u bukmachera stacjonarnego w Sylwestra oraz Nowy Rok? Sprawdzamy godziny otwarcia najpopularniejszych marek dostępnych w naszym kraju!

Do której czynny bukmacher w Sylwestra i Nowy Rok 2023?
Do której czynny bukmacher w Sylwestra i Nowy Rok 2023?

Obstawianie meczów w punkcie naziemnym

Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych są bardzo uzależnione od tego, co dzieje się w kwestiach niekoniecznie sportowych. W przypadku świąt narodowych czy kościelnych często punkty czynne są znacznie krócej, niż na co dzień i to bez względu na to czy konkretnego dnia jest sporo meczów, czy wręcz przeciwnie.

Bukmacherzy. Godziny otwarcia Sylwester 2022

Sylwester to dzień, który kojarzy się przede wszystkim z zabawą do białego rana. Ostatni dzień starego roku zazwyczaj świętuje się dopiero w godzinach wieczornych, dlatego też wiele osób jest zdziwionych, że również 31 grudnia bukmacherzy czynni są o nowych porach.

Obstawianie przez internet w STS to 29 PLN bez depozytu na start. W ofercie tego bukmachera nie tylko jest sport, ale także karty jak poker, wirtualne sporty i wiele więcej! ⤵️

STS bonus powitalny + kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny + kod promocyjny „BETONLINE”

Każdy legalny bukmacher w Polsce będzie 31 grudnia pracował krócej niż zwykle, ale postawienie kuponu będzie możliwe tylko wczesnych godzin popołudniowych. Komplikuje to z pewnością sprawę tym, którzy w Sylwestra pracują chociażby do godziny 15.

Bukmacherzy godziny otwarcia w Sylwestra 2022:
BukmacherGodziny otwarcia
LV BETW zależności od punktu
Fortuna9:30 – 16:00
STS9:00 – 16:00

Na oficjalnych stronach internetowych firm bukmacherskich nie zawsze widnieją informacje na temat zmian godzin otwarcia w dni specjalne. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zapytać się o godziny przyjęć graczy kasjera pracującego w najbliższym dla nas oddziale buka.

Bukmacherzy godziny otwarcia Nowy Rok 2023

Nowy Rok to święto z tak zwaną „czerwoną kartką”, a więc tego dnia ustawowo zamknięte są, między innymi, sklepy. Czy to oznacza, że i bukmacherzy stacjonarni nie będą dostępni dla swoich klientów? Absolutnie nie, jednak trzeba liczyć się z faktem, że wiele oddziałów raczej 1 stycznia będzie zamkniętych.

Poniżej prezentujemy wam, jak w Nowy Rok pracuje STS, Fortuna oraz LV BET, czyli trzy firmy bukmacherskie, które mogą pochwalić się największą popularnością na terytorium naszego kraju.

BukmacherGodziny otwarcia
LV BETzamknięte
Fortunazamknięte
STSzamknięte

Ale rynek bukmacherski to nie tylko punkty stacjonarne. Mamy w naszym kraju wiele firm, które działają jedynie przez internet i takimi markami także interesuje się sporo osób. Przygotowano bardzo wiele bonusów do odebrania właśnie w tych portalach, a oto i one:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie obstawiać mecze w Nowy Rok i Sylwestra?

Bukmacherzy w Sylwestra i Nowy Rok 2022
Bukmacherzy w Sylwestra i Nowy Rok 2022

Jeżeli godziny pracy punktów stacjonarnych w Nowy Rok i Sylwestra nie przypadły ci do gustu, pamiętaj, że zawsze możesz przenieść się do swojego aktualnego bukmachera, ale w wersji internetowej.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze, bukmacherzy online czynni są o każdej porze dnia i nocy. Po drugie, możemy u nich korzystać z wielu interesujących promocji i odbierać ciekawe bonusy. Po trzecie, nie musimy stać w kolejkach, a do tego da się oglądać mecze za darmo całkowicie online!

Przy rejestracji u bukmachera internetowego zwracajcie uwagę na to, jaką promocję powitalną przygotował dla nowych graczy oraz co dokładnie znajduje się w jego codziennej ofercie.

Pamiętajcie, że żaden ranking nie pokaże wam strony, która byłaby odpowiednia dla wszystkich. W tym celu warto patrzeć przede wszystkim na własne potrzeby i to nimi się kierować przy wybieraniu strony do obstawiania meczów.

Warto też mieć na uwadze, czy dostępny jest w danym miejscu kod promocyjny, a jeśli tak, to jak on dokładnie brzmi i na co pozwala.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.  Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1