Czy można puścić kupon u bukmachera stacjonarnego w Sylwestra oraz Nowy Rok? Sprawdzamy godziny otwarcia najpopularniejszych marek dostępnych w naszym kraju!

Do której czynny bukmacher w Sylwestra i Nowy Rok 2019?
Do której czynny bukmacher w Sylwestra i Nowy Rok 2019?

Obstawianie meczów w punkcie naziemnym

Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych są bardzo uzależnione od tego, co dzieje się w kwestiach niekoniecznie sportowych. W przypadku świąt narodowych czy kościelnych często punkty czynne są znacznie krócej, niż na co dzień i to bez względu na to czy konkretnego dnia jest sporo meczów, czy wręcz przeciwnie.

Bukmacherzy. Godziny otwarcia Sylwester 2018

Sylwester to dzień, który kojarzy się przede wszystkim z zabawą do białego rana. Ostatni dzień starego roku zazwyczaj świętuje się dopiero w godzinach wieczornych, dlatego też wiele osób jest zdziwionych, że również 31 grudnia bukmacherzy czynni są o nowych porach.

Każdy legalny bukmacher w Polsce będzie 31 grudnia pracował krócej niż zwykle, ale postawienie kuponu będzie możliwe tylko wczesnych godzin popołudniowych. Komplikuje to z pewnością sprawę tym, którzy w Sylwestra pracują chociażby do godziny 15.

Bukmacherzy godziny otwarcia w Sylwestra 2018:
BukmacherGodziny otwarcia
Totolotek10:00 – 16:00
Fortuna9:30 – 14:30
STS9:00 – 16:00

Na oficjalnych stronach internetowych firm bukmacherskich nie zawsze widnieją informacje na temat zmian godzin otwarcia w dni specjalne. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zapytać się o godziny przyjęć graczy kasjera pracującego w najbliższym dla nas oddziale buka.

Bukmacherzy godziny otwarcia Nowy Rok 2019

Nowy Rok to święto z tak zwaną „czerwoną kartką”, a więc tego dnia ustawowo zamknięte są, między innymi, sklepy. Czy to oznacza, że i bukmacherzy stacjonarni nie będą dostępni dla swoich klientów? Absolutnie nie, jednak trzeba liczyć się z faktem, że wiele oddziałów raczej 1 stycznia będzie zamkniętych.

Poniżej prezentujemy wam, jak w Nowy Rok pracuje STS, Fortuna oraz Totolotek, czyli trzy firmy bukmacherskie, które mogą pochwalić się największą liczbą oddziałów stacjonarnych na terytorium naszego kraju.

BukmacherGodziny otwarcia
Totolotek11:00 – 16:00
Fortunazamknięte
STSzamknięte

Gdzie obstawiać mecze w Nowy Rok i Sylwestra?

Jeżeli godziny pracy punktów stacjonarnych w Nowy Rok i Sylwestra nie przypadły ci do gustu, pamiętaj, że zawsze możesz przenieść się do swojego aktualnego bukmachera, ale w wersji internetowej.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze, bukmacherzy online czynni są o każdej porze dnia i nocy. Po drugie, możemy u nich korzystać z wielu interesujących promocji i odbierać ciekawe bonusy. Po trzecie, nie musimy stać w kolejkach, a do tego da się oglądać mecze za darmo całkowicie online!

Przy rejestracji u bukmachera internetowego zwracajcie uwagę na to, jaką promocję powitalną przygotował dla nowych graczy oraz co dokładnie znajduje się w jego codziennej ofercie.

Pamiętajcie, że żaden ranking nie pokaże wam strony, która byłaby odpowiednia dla wszystkich. W tym celu warto patrzeć przede wszystkim na własne potrzeby i to nimi się kierować przy wybieraniu strony do obstawiania meczów.

Warto też mieć na uwadze, czy dostępny jest w danym miejscu kod promocyjny, a jeśli tak, to jak on dokładnie brzmi i na co pozwala.

Aktualny kod promocyjny „BETONLINE” wykorzystasz na www.eFortuna.pl!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.  Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.