Legalny bukmacher STS pozwala na obstawianie meczów każdemu, jednak często pada pytanie, czy trzeba lubić piłkę nożną lub inny sport, by grać u bukmachera. Jak to z tym jest? Każdy może już teraz znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Czy trzeba lubić sport, by obstawiać mecze w STS?
Czy trzeba lubić sport, by obstawiać mecze w STS?

Kto może obstawiać mecze u bukmachera?

Obstawianie meczów u bukmachera to już coś więcej, niż wizyta w punkcie stacjonarnym. W zasadzie w dzisiejszych czasach trzeba znacznie mniej, gdyż wystarczy założenie konta przez internet i obstawianie bez ruszania się z kanapy czy sprzed biurka. Istotne jest w tym wszystkim to, by zawsze korzystać z legalnych stron internetowych, czyli takich, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Tylko obstawianie na takich stronach zapewnia bezpieczeństwo i nie naraża nas na różnego rodzaju konsekwencje.

Obstawianie meczów w internecie oraz w punktach naziemnych jest w naszym kraju dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Aby stawiać zakłady u bukmachera, trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać konto typerskie na wybranej stronie www. W przypadku marki STS oficjalny portal to www.STS.pl – to na ten moment zdecydowanie najpopularniejszy wybór graczy.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Jak zacząć obstawiać mecze?

Oczywiście, że nie napiszemy wam, jak zacząć wygrywać w STS ani co trzeba zrobić, by każdy miesiąc kończyć z solidnym zyskiem. Prawda jest taka, że wiedzy na ten temat nie posiada nikt – każdy stara się zdobywać u bukmachera jak najwięcej, ale gorsze momenty zdarzają się nawet zawodowcom.

Jeżeli podjęliśmy decyzję, że chcemy rozpocząć obstawianie meczów, powinniśmy zacząć od założenia konta umożliwiającego zawieranie zakładów. W przypadku STS chodzi o wejście na stronę internetową www.STS.pl i wypełnienie krótkiego formularza online. Dla totalnie początkujących przygotowany został poradnik wideo, który pokazuje wszystko krok po kroku:

Przy rozpoczęciu obstawiania najważniejsze jest podjęcie decyzji. Wybór bukmachera, szczególnie na samym starcie, niekoniecznie jest bardzo istotny, gdyż w każdej chwili portal do typowania można zmienić i to bez żadnych większych konsekwencji.

Nie lubię oglądać meczów. Czy nadal mogę obstawiać?

Czy zakłady bukmacherskie przeznaczone są tylko dla osób, które lubią oglądać mecze czy po prostu interesują się sportem? Sprawa jest dość zagmatwana, chociaż sama odpowiedź na pytanie brzmi po prostu „nie”.

Oczywiście, że strony typu www.STS.pl nie są przeznaczone tylko dla osób, które lubią sport. W końcu w ofercie znajdziemy tutaj, na przykład, legalne karty jak poker, a to już z piłką nożną czy innymi ma niewiele wspólnego. Warto jednak pomyśleć, czy sama gra ma sens, jeśli w sympatii do sportu trudno upatrywać nam jakiejkolwiek logiki.

Do wygrania u bukmachera jest przede wszystkim potrzebna odpowiednia wiedza, a raczej osoba niemająca nic wspólnego z piłką nożną czy siatkówką ma na jej temat niewielkie pojęcie. Wiadomo, że można znaleźć w sieci gotowe typy bukmacherskie, ale tutaj już trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze są one dobrym rozwiązaniem, a na dłuższą metę wygrywanie z nimi nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Każdy może spróbować obstawiania. STS na start daje 29 PLN!

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Jeżeli chcemy sprawdzić się w obstawianiu meczów, możemy to zrobić bez najmniejszego problemu. I co najważniejsze: nie musimy przy tym wydawać własnych pieniędzy! Oferta specjalna na stronie www.STS.pl pozwala każdemu, kto wpisze kod promocyjny „BETONLINE„, odebrać 29 PLN bez depozytu na obstawianie. Jest to premia w postaci freebetu, czyli tak zwanego darmowego zakładu bukmacherskiego.

Na czym polega bonus powitalny w STS? Gracze wchodzą na www.STS.pl, logują się na swoje nowo otwarte konto i mogą zagrać dowolny kupon za 29 PLN. W razie wygranej mają zyskane środki dla siebie, natomiast gdy coś im się nie powiedzie – nie stracą swoich pieniędzy, a pieniądze bukmachera!

Uwaga! Opisywany przez nas bonus bez depozytu w STS jest dostępny tylko z kodem promocyjnym „BETONLINE„, który może być wpisany jedynie przy rejestracji. Jeżeli na samym początku nie podamy hasła promocyjnego, później nie będzie już takiej możliwości!

Dla kogo obstawianie meczów w STS, a dla kogo nie?

STS to też legalne karty online!
STS to też legalne karty online!

Grać w STS może każdy i nikt tego nikomu nie zabroni. Trzeba jednak jasno podkreślić, że obstawianie – mimo wszystko – to coś, w czym najlepiej odnajdą się osoby, które są zainteresowane sportem i wszystkim, co jest z nim związane. Konkretna dyscyplina nie ma tutaj znaczenia – to może być piłka nożna, ręczna, golf czy siatkówka.

Pewnym rozwiązaniem są gotowe typy bukmacherskie, jednak trzeba zawsze liczyć się z tym, że nawet pewniaki z sieci trzeba na swój sposób weryfikować. Bez odpowiedniej wiedzy jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe. Właśnie dlatego samo typowanie meczów powinno być, mimo wszystko, propozycją dla osób, które co nieco o sporcie wiedzą i chcą tę swoją wiedzę sprawdzić w praktyce.

Zupełnie inaczej ma się sprawa, gdy w graniu w STS upatrujemy szansy na zarobienie pieniędzy i niczego więcej. W takiej sytuacji możemy sprawdzić się w STS Betgames czy innych propozycjach, w których sporo możemy załatwić dzięki szczęściu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0