W Etoto możesz obstawiać LIVE znacznie dynamiczniej, niż na innych stronach internetowych. Już teraz przekonaj się czym jest Szybki Zakład i w jaki sposób go puścić!

Szybki Zakład w Etoto. Jak go puścić?
Szybki Zakład w Etoto. Jak go puścić?

Etoto Szybkie Rynki. Co to?

Szybkie zakłady możecie kojarzyć ze sposobem na ekspresowe stawianie kuponów, ale to nie o to tym razem chodzi. Szybkie Rynki Etoto, bo dokładnie tak brzmi pełna nazwa opisywanej przez nas funkcji, to nic innego jak możliwość stawiania specjalnych zakładów w dziale Live.

Na ten moment Szybkie Rynki to piłka nożna oraz tenis. Obstawiamy w nich, kto zdobędzie, na przykład, kolejnego gema albo jako pierwszy wyrzuci piłkę z autu.

Etoto. Jak zagrać szybki zakład?
Etoto. Jak zagrać szybki zakład?

Szybkie Rynki nie są dostępne we wszystkich wydarzeniach sportowych, ale znajdziecie je w naprawdę wielu propozycjach z oferty Etoto. Aby sprawdzić, czy można postawić taki zakład, wystarczy spojrzeć, czy obok danego meczu widnieje ikonka z małym piorunem.

Szybkie obstawianie meczów

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Etoto, pamiętaj, że musisz je założyć, jeśli chcesz obstawiać na żywo na stronie internetowej bądź aplikacji mobilnej. Teraz bonus powitalny Etoto to nie tylko premia za wpłatę (a nawet dwie!), ale również premia bez depozytu!

Mimo że Etoto punkty stacjonarne można znaleźć na terenie wielu części kraju, najwygodniej i najszybciej obstawia się LIVE na stronie internetowej. Tam z kolei potrzeba konta – na szczęście, teraz zakłada się je w bardzo szybkim tempie!

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0