Gdzie założyć swoje internetowe konto? Najlepiej byłoby trzymać się podmiotów hazardowych, które są legalne i zapewniają znakomite warunki powitalne dla każdego nowego klienta (mającego oczywiście minimum 18 lat). Gdzie zatem warto skierować swoje kroki?

Czy bukmacher STS to najlepszy buk?

Naturalnym ruchem jest założenie konta właśnie tutaj. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Dla wielu osób jest to topowy podmiot hazardowy. Warto zaznaczyć, że jest to opinia nie tylko ekspertów od świata bukmacherki, ale również samych klientów. Ten najlepszy buk (także biorąc pod uwagę rozmaite rankingi podmiotów hazardowych) działa na rynku już od 1997 roku. Obecnie możesz typować w STS na trzy sposoby. Nie tylko stacjonarnie i online, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Co istotne, coraz więcej osób preferuje obstawianie w sieci. Dzięki temu można grać szybko i zarazem bardzo wygodnie. A dodatkowo klienci internetowi są hojnie nagradzani. Na co można liczyć? Aktualnie (stan na 23 maja 2023 roku) do dyspozycji klientów są bonusy na łączną kwotę 1660 PLN. Należy zaznaczyć, że mogą oni skorzystać m.in. z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Potem do ich dyspozycji są trzy bonusy wynoszące sumarycznie 1500 PLN. A to jeszcze nie koniec: w końcu nowi gracze mogą śmiało dostać 60 PLN (aby je zainkasować, trzeba wykonać zadania o tematyce bukmacherskiej).

Bukmacher ETOTO – nowi bukmacherzy coraz lepsi

Masz już konto w STS? Szukasz zatem wrażeń (czyli bonusów na start) gdzie indziej? Jaka firma bukmacherska jest na pewno godna polecenia? W tym gronie znajduje się ETOTO. Ten podmiot hazardowy jest nie tylko legalny. Dodatkowo bardzo hojny. A nowa promocja powitalna tylko to potwierdza. Aktualnie pełnoletni klienci, którzy oczywiście nigdy wcześniej nie mieli konta w tym buku, mogą zainkasować 2222 PLN. Nie da się ukryć, że nowi bukmacherzy gwarantujący takie atrakcje są bardzo popularni. Jeśli zatem nie masz jeszcze konta w ETOTO, a chcesz to zmienić, to teraz nadarza się ku temu znakomita okazja. Jakie konkretnie bonusy składają się na tę ofertę powitalną? To m.in. bonus na start 100% do 400 PLN od pierwszej wpłaty. Potem możesz jeszcze kolejno zainkasować 50% do 600 PLN i 50% nawet do 1000 PLN. Jak zaś otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty, to możesz jeszcze zainkasować darmowy zakład 222 PLN na aplikację mobilną! Nie da się zatem ukryć, że ETOTO w ten sposób chce mocno powalczyć o nowych klientów.

Dlaczego coraz więcej osób wybiera Fuksiarza?

Nie do końca znanym podmiotem hazardowym jest również Fuksiarz. A ta firma bukmacherska również jest legalna. Tak samo, jak STS i ETOTO, jest hojna. Nowi klienci tego podmiotu hazardowego mogą liczyć m.in. na cashback 50% do 500 PLN bez obrotu. Jakie są tutaj zasady? Musisz zarejestrować się, wpłacić depozyt i obstawić kupon spełniający warunki promocji (minimum dwa zdarzenia, kurs każdego z nich co najmniej 1,60). Co jeszcze jest ważne? Taki zakład trzeba zagrać za minimum 50 PLN. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki do 500 PLN (to bonus bez konieczności wykonywania obrotu).

5 / 5. Ocen: 1