Terminale należące do legalnego bukmachera Forbet są coraz popularniejsze. Przedstawiciele firmy obecnie regularnie szukają właścicieli lokali do współpracy, co wyraźnie widać na popularnych portalach ogłoszeniowych.

Punkty stacjonarne Forbet. Pełna lista 2018!

Terminale Forbet znajdują się w różnego rodzaju miejscach takich jak puby, sklepy, stacje benzynowe i tym podobne. Nie są to urządzenia traktowane jako automaty do gry, dzięki czemu uznawane są za całkowicie legalne. Posiadanie koncesji Ministerstwa Finansów to ich ogromny atut, który na każdym kroku jest podkreślany przez władze marki.

Jak czytamy w jednym z portali ogłoszeniowych, Forbet szuka do współpracy przede wszystkim właścicieli lokali gastronomicznych, stacji benzynowych, hoteli, moteli oraz punktów usługowo-handlowych.

Wszystko wskazuje więc na to, że punkty stacjonarne Forbet będą pojawiały się w jeszcze większych ilościach, niż ma to miejsce obecnie. Na ten moment bukmacher skupia się przede wszystkim na rozwoju w województwach świętokrzyskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim, mazowieckim i śląskim.

Terminale Forbet współpraca

Szczegóły oferty skierowanej do właścicieli lokali nie są znane. Pewne jest jednak to, że firma cały czas otwiera nowe oddziały, a to z kolei oznacza, iż chętnych na współpracę nie brakuje.

Dzięki terminalom do obstawiania w danym miejscu klienci mogą przebywać jeszcze dłużej, niż zwykle, co daje spore pole do popisu wszystkim, którzy zajmują się prowadzeniem barów, pubów i tym podobnych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0