Star-Typ Sport (znane szerzej po prostu jako STS) to bukmacher, który swoją obecną pozycję na rynku budował już od 1997 roku, a w chwili obecnej ma przewagę nad innymi nie tylko ze względu na swoją bogatą ofertę Internetową, ale i wspaniale rozwiniętą sieć punktów stacjonarnych, w obrębie których świadczy swoje usługi. Również typerzy z Lublina mogą odwiedzić tego bukmachera samodzielnie, by zagrać w jednym z wielu jego lokali położonych w tymże mieście. Gdzie się one znajdują i z jaką ofertą specjalną wychodzą, by zachęcić mieszkańców Lublina do zainteresowania się zakładami wzajemnymi?

STS Lublin. Punkty stacjonarne bukmachera w tym mieście. Gdzie zagrać swój typ?
STS Lublin. Punkty stacjonarne bukmachera w tym mieście. Gdzie zagrać swój typ?

Podstawy oferty w STS Lublin

Podstawą działalności STS Lublin jest jego oferta, pokrywająca aż 18 dyscyplin sportowych w sezonie letnim, a jeszcze więcej – w sezonie zimowym, kiedy dochodzą do nich sporty typowe dla tej właśnie pory roku. Poza piłką nożną, która stanowi zdecydowanie główny punkt oferty tego bukmachera (z pokrywaniem niemal wszystkich lig światowych, rozgrywek międzyklubowych pokroju Ligi Mistrzów oraz wydarzeń reprezentacyjnych, jak również wielkich imprez tematycznych) prawdziwą furorę robi w niej esport, który staje się coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Oczywiście w ofercie lubelskiego STS znajduje się miejsce również na wiele innych popularnych sportów, w tym koszykówki (z ligą NBA, ale też polskimi rozgrywkami), piłki ręcznej (również z rozgrywkami międzynarodowymi) i chociażby żużla. 

Większość oferty STS w Lublinie jest dostępna w module przedmeczowym, ale też w trybie live. Spotkania „na żywo” stacjonarnie są jednak dostępne wyłącznie w godzinach pracy lokali (te opiszemy nieco później), a zatem nie każde spotkanie się załapie. Przynajmniej nie w każdym dostępnym tutaj punkcie.

Oczywiście, stacjonarnie ciągle nie mamy tak bogatej oferty, jak ma to miejsce w przypadku internetu. Na www.STS.pl dostępne są między innymi Betgames, czyli legalne gry karciane, które jeszcze nie tak dawno można było spotkać tylko w kasynach online!

Promocje i bonusy od STS w Lublinie

STS dla osób mieszkających w Lublinie przygotowało ofertę bonusową, w ramach której nagradzane jest regularne obstawianie właśnie w punktach stacjonarnych. Tutaj wszystko zależy od tego, jak często bawimy się w zakłady bukmacherskie, ale też ile pieniędzy w owych punktach zostawiamy.

Jeżeli więc codziennie zostawiamy w punktach STS w Lublinie więcej niż 30 złotych, możemy skorzystać z najbardziej atrakcyjnego bonusu. W jego ramach dostaniemy nawet 150 złotych za grę. Pieniądze są nam przyznawane po 10., 20. i 25. wizycie w lokalu (wiązanej z wydaniem wspomnianej sumy pieniędzy), a bonusy za każdy z tych kroków są równe 10% stawek przegranych kuponów. W sumie możemy dostać nawet 150 zł na darmowe zakłady!

Grać możemy też za mniej – jeżeli codziennie gramy za minimum 5 zł, kwalifikujemy się do mniejszego bonusu. W jego ramach za 10 wizyt w lokalu dostaniemy 10 złotych, a za 20 – 20 złotych. Jeżeli będą one oczywiście związane z zostawieniem 5 złotych.

Tylko na www.STS.pl do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE”, który pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu!

Chcąc korzystać z którejkolwiek z powyższych opcji, musimy mieć na uwadze takie rzeczy, jak to, że:

  • nie musimy wszystkiego zawierać w jednym zakładzie – 30 złotych i 5 złotych to kwoty, jakie musimy wydać jednego dnia, niezależnie od tego, na ile zakładów;
  • musimy posiadać kartę STS – tę założy dla nas pracownik punktu w Lublinie;
  • bonusowe środki dostaniemy w przeciągu 3 dni roboczych, a na ich wydanie mamy 30 dni;
  • bonusowe środki nie liczą się do promocji w kolejnych miesiącu – są na specjalnym saldzie, więc chcąc skorzystać z promocji ponownie, będziemy musieli grać za fizyczne pieniądze na tych samych zasadach.

O punktach zlokalizowanych w Lublinie

W chwili obecnej w Lublinie znajduje się 8 punków stacjonarnych, każdy z których jest klimatyzowany i działa w każdy dzień tygodnia. Godziny otwarcia STS w Lublinie przedstawiamy poniżej, ujmując tylko wybrane punkty.

Tak zakłada się konto internetowe z bonusem na www.STS.pl. ZOBACZ VIDEO:

  • 20-023 Okopowa 9

Godziny otwarcia: codziennie od 9:00 do 22:45.

Główny punkt w Lublinie, dający dostęp do telewizorów oraz sportów wirtualnych, również tych z plusem.

  • 20-120 Targowa 1

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, w soboty do 19:00, a w niedziele do 18:00.

Punkt daje dostęp do pełnej oferty, w tym sportów wirtualnych (z plusem i bez).

  • 20-410 1 Maja 49/3

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, w soboty do 18:00, a w niedziele do 17:00.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0