Jeszcze do niedawna nie było to pewne, jednak teraz można ogłosić już oficjalnie: BetClic wraca do Polski jako legalny bukmacher! Znamy już pierwsze szczegóły na ten temat!

Wkrótce startuje nowa polska strona BetClic!
Wkrótce startuje nowa polska strona BetClic!

Betclic legalny bukmacher 2020

W dniu 26 września 2018 roku licencję bukmacherską otrzymała w Polsce spółka BEM Operations Limited, która stoi za marką BetClic. Do niedawna nie było pewne, czy to oznacza powrót tego bukmachera do kraju, jednak teraz zostało to już oficjalnie potwierdzone. 

Wiemy zatem, że BetClic nie pójdzie śladami Cherry Online i nie stworzy dla Polaków zupełnie nowej marki, jak PZBUK. Zgodnie z najnowszymi informacjami, strona internetowa nowego-starego bukmachera będzie brzmiała BetClic.pl.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Dokładna data startu BetClic w Polsce nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że bukmacher dostosuje ofertę do obowiązujących u nas przepisów i będzie dostępny w formie tradycyjnej strony internetowej, a także aplikacji mobilnej na Androida oraz system iOS.

Betclic Polska licencja?

Na pewno zostaniemy poinformowani o tym, kiedy BetClic Polska ruszy z działalnością poza szarą strefą. Na ten moment rejestracja u niego nie jest możliwa i radzimy tego nie robić do momentu, kiedy bukmacher nie uruchomi legalnej strony WWW.

Czy możemy liczyć na to, iż pojawi się BetClic kod bonusowy? Prawdopodobnie tak, chociaż jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by mówić o konkretach.

Obiecujemy informować was na bieżąco o wszystkim, co związane z tą sprawą! Kto wie, może kolejny nasz news będzie dotyczył już oficjalnego otwarcia portalu BetClic?


BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0