Wielu graczy zadaje sobie pytanie, czy bukmacher naziemny STS otwiera swoje punkty w niedziele bez handlu. Poznajcie odpowiedź!

STS niedziela niehandlowa. Otwarty czy nie?
STS niedziela niehandlowa. Otwarty czy nie?

STS otwarty w niedzielę?

Bukmacherzy w niedziele bez handlu mogą być normalnie otwarci, a wszystko dlatego, że nie są według prawa uznawani za placówki handlowe. Mówiąc inaczej, traktowane są na równi z kinami, teatrami czy restauracjami, które również mają prawo do tego, by normalnie funkcjonować w niehandlowe niedziele.

Jakiś czas temu w sieci można było przeczytać informacje, że nieczynne w niedziele są Milenium punkty stacjonarne.  Nic bardziej mylnego. Owszem, ten oraz inni bukmacherzy w niedziele otwierają oddziały na krócej, niż w inne dni, co absolutnie nie oznacza, że są całkowicie niedostępni dla swoich graczy.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

STS niedziela niehandlowa godziny otwarcia

Z reguły w niedziele handlowe i bez handlu bukmacherzy czynni są w takich samych godzinach. Nie ma więc najmniejszego znaczenia to, czy w dany dzień można robić tradycyjne zakupy, czy też nie.

Obstawianie w punktach naziemnych interesuje coraz większą liczbę graczy. Nie wiadomo, z czym dokładnie związany jest ten trend. Nie wydaje się jednak, by typowanie meczów przez internet miało odejść na dalszy plan. Obecnie to właśnie zakłady online są najpopularniejsze i raczej nic w najbliższym czasie tego nie zmieni.

W jakie dni bukmacher jest zamknięty?

Wiemy już, że bukmacherzy działają na innej zasadzie, niż sklepy lub inne tego rodzaju punkty. Pytanie tylko, w jakie dni bukmacherzy są zamknięci – czy czynni są codziennie?

Rozgrywki sportowe mają to do siebie, że odbywają się nawet w święta. Dla bukmachera to zysk, dlatego nie może sobie pozwolić na zamykanie punktów w tego rodzaju okolicznościach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zdarzają się takie dni, gdy drzwi bukmachera są zamknięte. Mowa tutaj o 25 grudnia czy 1 stycznia. Mimo wszystko, trzeba jednoznacznie powiedzieć, że stawianie kuponów jest możliwe przez znaczą część roku!

Co zamiast grania w punkcie bukmacherskim?

Granie w punkcie niekoniecznie jest najwygodniejszym sposobem na stawianie na faworytów. Właśnie dlatego coraz więcej typerów wybiera internet. Zakłady online to znakomity sposób na to, by postawić kupon szybko i legalnie!

Ogromną zaletą grania online jest to, że na start możemy dostać bonus, a strony działają przez cały rok. Jeżeli, na przykład, zarejestrujemy się teraz na www.STS.pl, dostaniemy od razu 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN!

Tak zakłada się w STS konto z bonusem bez depozytu. ZOBACZ VIDEO:

STS nie zamyka swojej strony znienacka, a jeżeli już musi wykonać prace techniczne, robi to w godzinach nocnych i to w dni, gdy nie ma zbyt wielu rozgrywek sportowych! 🙂

STS najpopularniejszym bukmacherem w Polsce

Legalny bukmacher STS jest najpopularniejszym portalem branżowym w kraju. Nie ma wątpliwości, że jeszcze długo to właśnie tutaj będzie grało najwięcej graczy. Co sprawia, że właśnie strona www.STS.pl cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Nie składa się na jej sukces tylko bogactwo oferty zakładów, ale również wiele bonusów, w tym premia na start bez depozytu oraz możliwość grania na sport, legalne karty oraz wirtualne dyscypliny sportowe.

Dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl można w kilka sekund. Wszystko sprowadza się tylko do wpisania kilku podstawowych danych na swój temat. Profil do niczego nas nie zobowiązuje, dzięki czemu w każdej chwili możemy zmienić bukmachera albo pozostać przy obstawianiu stacjonarnym.

Dlaczego coraz więcej osób woli grać online?

Obstawianie meczów przez internet jest bardzo wygodne i chyba nikt nie powinien mieć do tego żadnych wątpliwości. Zagranie kuponu to kwestia kilku chwil, a na dodatek wszystkie niezbędne sprawy z tym związane można załatwić z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. O ile kiedyś były to komputery lub ewentualnie laptopy, obecnie wyjątkowo często korzysta się z aplikacji mobilnej. Ta w przypadku STS dostępna jest i na urządzenia pracujące na systemie iOS, i na Androidzie.

W przypadku grania internetowego nie trzeba także martwić się o wypłatę wygranych. Nikt nie wymaga od nas wizyty w punkcie, gdyż wszystko robi się całkowicie online. Możemy też wypłacić tylko część kwoty zgromadzonej na saldzie, natomiast resztę przeznaczyć na działania bukmacherskie. Mamy w tej kwestii bardzo dużą swobodę i jest to zaleta, którą dostrzega wielu typerów.

Polska strona STS
Polska strona STS

Czy bukmacherzy mogą zostać zamknięci w niedziele?

Co rusz w internecie pojawiają się informacje o tym, że nadchodzą zmiany w tak zwanych niedzielach bez handlu. Czy to oznacza, że mają się czego obawiać także klienci oraz właściciele firm bukmacherskich? Absolutnie nie! Na ten moment nic nie wskazuje na to, by jakikolwiek sektor poza czysto handlowym miał odczuć zmiany w przypisach związanych z niedzielnymi zakazami.

Bukmacherzy działają jako lokale usługowe, a więc musieliby zostać zamknięci tuż obok restauracji i miejsc tym podobnych. Wydaje się to więcej niż mało prawdopodobne.

Granie w STS w niedziele bez handlu to temat, który interesuje mnóstwo osób, a to z kolei oznacza, że nie brakuje tych grających właśnie w te dni. Możemy być przekonani, że branża bukmacherska (bądź co bądź, dość majętna) nie pozwoli na to, by ktokolwiek wpłynął na zmianę jej niektórych przywilejów.

Warto na koniec dodać, że w internecie można w STS oglądać mecze online za darmo. Nie wiąże się to z jakimikolwiek kosztami, a wszystko widać dokładnie na filmiku zamieszczonym poniżej:

————-

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem

0 / 5. Ocen: 0