Masz na oku pewniaka, ale nie masz za bardzo ochotę na to, by zakładać konto u bukmachera? Zobacz, gdzie można obstawiać bez konieczności wypełniania jakichkolwiek formularzy!

Gdzie obstawiać mecze bez rejestracji?
Gdzie obstawiać mecze bez rejestracji?

Obstawianie meczy u bukmachera

Korzystanie z bukmacherskich stron internetowych to ogromna wygoda. Jeżeli macie chociaż kilka minut wolnego czasu, warto poświęcić je właśnie na sprawdzenie aktualnej oferty jakiego portalu. Pamiętajcie przy tym, że warto wykorzystać kod promocyjny uprwaniający do skorzystania z wyjątkowej premii na start!

Jeżeli jednak nie macie absolutnie ochoty na wypełnianie formularzy, a konto tymczasowe zupełnie nie wchodzi w grę, pozostają wam dwie opcje obstawia bez rejestracji.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE

Pierwsza z nich to punkty stacjonarne. Aby w nich obstawiać, wystarczy przygotować stawkę, wybrać typ i poprosić o puszczanie kuponu panią lub pana przy kasie.

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych oddziałów naziemnych są tak zwane automaty do obstawiania. Te na razie wprowadziła tylko jedna firma w Polsce – Forbet. Takie maszyny można znaleźć na terenie niemal całego kraju. Możemy w nich grać niemal tak samo, jak przez internet, ale z tą różnicą, że nikt nie wymaga od nas założenia konta.

Jak widać, jest kilka opcji, dzięki którym nie jesteśmy skazywani na zakładanie konta u bukmachera. Pamiętajmy jednak, że gra online jest bez wątpienia najwygodniejsza i przekonało się już o tym wiele tysięcy graczy z całego kraju.

——

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0