Dwa wielkie hity w ciągu dwóch dni – takie weekendy fani piłki nożnej lubią najbardziej. Oto szczegóły na temat tego, jak mieć szansę na zdobycie do 10.000 PLN w najnowszej promocji bukmachera STS!

Bayern - Borussia oraz Liverpool - Manchester City z bonusem 10.000 PLN w STS!
Bayern – Borussia oraz Liverpool – Manchester City z bonusem 10.000 PLN w STS!

Weekendowy bonus STS

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o wszystkich zarejestrowanych osobach na stronie internetowej www.STS.pl. Nie trzeba się do niej zapisywać – jedyne zadanie kwalifikacyjne polega na zagraniu określonego kuponu.

Aby zostać uczestnikiem tej promocji, wystarczy zagrać co najmniej jeden kupon AKO na warianty 1X2 na mecze objęte bonusem:

  • Bayern Monachium vs Borussia Dortmund
  • Liverpool vs Manchester City

Promocyjny zakład musi być zagrany za stawkę wynoszącą 21 PLN. Jeden uczestnik może łącznie postawić pięć zakładów, które przybliżą go do nagrody głównej, jaką jest część z puli 10.000 PLN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak wygrać 10.000 PLN? Wystarczą dwa poprawne typy!

STS podzieli kwotę 10.000 PLN na równe części pomiędzy wszystkich uczestników. Przykładowo: jeżeli dziesięć osób wytypuje poprawnie dwa hitowe mecze, nagroda wyniesie 1000 PLN! Tak, wystarczą tylko dobre typy bukmacherskie i nic poza tym! 🙂

Do kuponu kwalifikacyjnego nie można dodawać innych typów niż dwa objęte promocją. Gracz, który nie będzie przestrzegał tego warunku, nie dostanie pieniędzy nawet jeśli uda mu się trafić wszystkie mecze.

BONUS 10.000 PLN W STS. KROK PO KROKU:
⬇️⬇️⬇️

  1. Gracz wchodzi na www.STS.pl
  2. Stawia kupon, który będzie zawierał mecze Bayern – BVB oraz Liverpool – Manchester City
  3. Stawka kwalifikacyjna wynosi 21 PLN – ani więcej, ani mniej
  4. Wygrany kupon? STS dzieli 10.000 PLN i przekazuje ją wszystkim szczęśliwcom!
  5. Nagroda z kuponu, oczywiście, także ląduje na konto typerskie!

A co w przypadku braku konta? Nie ma najmniejszego problemu z zarejestrowaniem się nawet teraz! Bukmacher STS działa legalnie, a jego oferta skierowana jest do wszystkich pełnoletnich w Polsce!

Na start w STS można otrzymać 1200 PLN przy pierwszej wpłacie (bonus 100%) oraz 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny aktywny u tego buka brzmi „BETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0