Reprezentację Polski czekają w marcu dwa sparingi przed mundialem 2018. Najpierw biało-czerwoni zmierzą się z Nigerią, a kilka dni później – Koreą Południową. Bukmacher LvBET przygotował na najbliższe mecze Polaków konkurs z nagrodą dla każdego skutecznego typera! 

Marcowe sparingi Polaków. Konkurs dla typerów!

Bonusy dla wszystkich

W ramach oferty specjalnej bukmachera LvBET każdy uczestnik, który wytypuje prawidłowo mecze promocyjne, otrzyma na swoje konto 20 PLN bonusu. Trzeba posiadać konto gracza na www.LvBET.pl, by wziąć udział w promocji!

Kupony kwalifikujące się do tej zabawy muszą zawierać następujące spotkania:

  • Polska – Nigeria
  • Polska – Korea Południowa

Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN, a kurs – 1.50. Promocja jest dostępna tylko i wyłącznie do momentu rozpoczęcia pierwszego sparingi Polaków, czyli do 23 marca do około godziny 20.44. W ofercie liczą się tylko zakłady przedmeczowe!

Jak obstawiać mecze reprezentacji Polski? 

Mecze Polaków w Fortunie

Obstawianie meczów reprezentacji Polski jest możliwe na każdej stronie, która oferuje zakłady sportowe. Należy pamiętać, by wybierać tylko i wyłącznie te firmy z odpowiednimi licencjami i zgodami. Jedynym organem w naszym kraju, który wydaje odpowiednie pozwolenia, jest Ministerstwo Finansów.

Gdzie oglądać mecze Polski w internecie? 

Mecze piłkarskie dostępne są dla wszystkich w formie transmisji wideo na stronie bukmachera www.eFortuna.pl. Każdy klient tej marki uzyskuje dostęp do materiałów z najważniejszych wydarzeń sportowych. Aktualny plan transmisji zawsze udostępniany jest na oficjalnej stronie bukmachera.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0