Firma bukmacherska eToto na spotkanie reprezentacji Polski z Senegalem na MŚ 2018 przygotowała bonus na obstawianie. Wystarczy użyć kodu promocyjnego, by zgarnąć 200 PLN! 

eToto z bonusem 200 PLN na Polska-Senegal!
eToto z bonusem 200 PLN na Polska-Senegal!

Ta promocja jest dostępna tylko na stronie www.eToto.pl! Musisz być zarejestrowanym graczem tego bukmachera, by z niej skorzystać!

Bonus to 100% wartości wpłaty aż do 200 PLN. Aby go otrzymać, po prostu twoim zdaniem jest dokonanie depozytu, podając przy tym kod promocyjny POLSKAGOLA.

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie 19 czerwca! Nie musisz się do niej zapisywać, ale bez podania hasła konkursowego nie będziesz mógł zgarnąć premii na obstawianie!

Wszystkie dodatkowe środki z tej promocji podlegają warunkowi obrotu, który wynosi x4. Bonus można postawić na wszystkie zdarzenia. Do obrotu wliczają się zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne (akumulatory).

bukmacher etoto

Szczegółowe warunki dotyczące „uwalniania” bonusu dostępne są w regulaminie oferty eToto!

Sprzedaż premiowa „Biało-Czerwony bonus” nie może być łączona z ofertą „Kasozwrotu” (w ramach tej samej wpłaty), a stawki pochodzące z bonusu nie będą zwracane w ramach tej oferty, w przypadku jednoczesnego skorzystania z „KASOZWROTU 100″.

Bukmacher eToto to coraz lepiej rozpoznawalna marka w Polsce. Do jej ambasadorów podczas MŚ 2018 i nie tylko należą, między innymi, Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Michał Pol.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0