Czy w roku 2021 polscy gracze doczekają się licencji dla firmy bukmacherskiej 22bet? Sprawdzamy najświeższe dane dotyczące tej dość popularnej marki!

22bet wejdzie do Polski w 2019? Najnowsze informacje
22bet wejdzie do Polski w 2021? Najnowsze informacje

Ostatnio nie ma miesiąca, w którym by nie ogłoszono przyznania licencji nowemu bukmacherowi online. Jakiś czas temu pojawił się w naszym kraju chociażby Betfan. Kiedy możemy spodziewać się następnych podmiotów na białej liście Ministerstwa Finansów? Tego nigdy nie wiadomo.

Bukmacher 22bet w Polsce zyskuje spore zainteresowanie graczy i nic dziwnego, że wielu z nich pyta się o licencję tego serwisu. Na ten moment jest to strona, na której nie można grać legalnie, ale czy jest szansa, by ten stan rzeczy zmienił się w najbliższym czasie?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przedstawiciele 22bet do tej pory milczeli w sprawie polskiej licencji i nic nie wskazywało na to, by chcieli rozpocząć prowadzenie legalnej działalności u nas w kraju. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy dla Polaków dostęp do serwisu został zablokowany, a na stronie głównej pojawiła się następująca informacja:

Firma stara się obecnie o uzyskanie krajowej licencji. Dostęp do 22bet.com został tymczasowo zawieszony.

Przepraszamy, proszę zostawić swój adres e-mail, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku, firma bukmacherska 22bet

Legalni bukmacherzy 2021 na pewno się więc pojawią, ale kto dokładnie otrzyma licencję, tego na ten moment nie wiadomo. Na pewno pojawienie się 22bet w Polsce byłoby dobrą wiadomością! 🙂

A jakiego bukmachera z zagranicy wy najchętniej byście zobaczyli w Polsce? 😉

Chcesz grać legalnie? Możesz to robić na www.iForbet.pl!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0