Czy w roku 2019 polscy gracze doczekają się licencji dla firmy bukmacherskiej 22bet? Sprawdzamy najświeższe dane dotyczące tej dość popularnej marki!

22bet wejdzie do Polski w 2019? Najnowsze informacje
22bet wejdzie do Polski w 2019? Najnowsze informacje

Ostatnio nie ma miesiąca, w którym by nie ogłoszono przyznania licencji nowemu bukmacherowi online. Jakiś czas temu pojawił się w naszym kraju chociażby Betfan. Kiedy możemy spodziewać się następnych podmiotów na białej liście Ministerstwa Finansów? Tego nigdy nie wiadomo.

Bukmacher 22bet w Polsce zyskuje spore zainteresowanie graczy i nic dziwnego, że wielu z nich pyta się o licencję tego serwisu. Na ten moment jest to strona, na której nie można grać legalnie, ale czy jest szansa, by ten stan rzeczy zmienił się w najbliższym czasie?

Przedstawiciele 22bet do tej pory milczeli w sprawie polskiej licencji i nic nie wskazywało na to, by chcieli rozpocząć prowadzenie legalnej działalności u nas w kraju. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy dla Polaków dostęp do serwisu został zablokowany, a na stronie głównej pojawiła się następująca informacja:

Firma stara się obecnie o uzyskanie krajowej licencji. Dostęp do 22bet.com został tymczasowo zawieszony.

Przepraszamy, proszę zostawić swój adres e-mail, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku, firma bukmacherska 22bet

STS niedziela niehandlowa. Otwarty czy nie?

Legalni bukmacherzy 2019 na pewno się więc pojawią, ale kto dokładnie otrzyma licencję, tego na ten moment nie wiadomo. Na pewno pojawienie się 22bet w Polsce byłoby dobrą wiadomością! 🙂

A jakiego bukmachera z zagranicy wy najchętniej byście zobaczyli w Polsce? 😉

Chcesz grać legalnie? Możesz to robić na www.iForbet.pl!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.