Aż 50.000 PLN znajduje się w puli konkursu typerskiego przygotowanego przez STS. Do otrzymania środków potrzebne jest tylko zagranie jednego kuponu SOLO!

50.000 PLN od bukmachera STS dla najskuteczniejszych typerów!
50.000 PLN od bukmachera STS dla najskuteczniejszych typerów!

Obstawianie Ligi Narodów UEFA. Nagroda dla najlepszych!

Liga Narodów UEFA to bez wątpienia typerski hit tego tygodnia oraz najbliższych dni po nim. Reprezentację Polski czeka najpierw arcytrudne spotkanie z Holandią, a potem domowa potyczka z Bośnią i Hercegowiną. Pewniaki bukmacherskie wcale nie są łaskawe dla Biało-Czerwonych.

Nie ma znaczenia czy będziemy grać na reprezentację Polski, czy na inne drużyny – w STS liczy się przede wszystkim skuteczne obstawianie. W ramach najnowszej oferty specjalnej zdobyć można część z puli wynoszącej aż 50000 PLN, a to wszystko w stu procentach legalnie i bezpiecznie!

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty specjalnej proponowanej przez STS, musisz zarejestrować się w niej. Aby to zrobić, należy kliknąć jeden przycisk w zakładce poświęconej akcji na stronie internetowej www.STS.pl.

Co zrobić, by mieć szansę na nagrodę typerską? Warunki promocji STS są wyjątkowo proste!

Tutaj nie ma potrzeby, by długo opisywać każdy etap promocji. Po tym jak się do niej zapiszemy, wystarczy zagrać jeden kupon SOLO z typem na dokładny wynik dowolnego spotkania rozgrywanego w ramach Ligi Europy. Typować można już od minionego czwartku, czyli 3 września.

Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN, natomiast kurs nie ma najmniejszego znaczenia. Oczywiście, STS przyznaje pieniądze w równych częściach – każdy otrzymuje swój udział w puli 50.000 PLN. Im mniej szczęśliwców, tym lepiej, gdyż więcej wyniesie nagroda za wzięcie udziału w promocji!

sts kursy bukmacherskie liga narodów UEFA
sts kursy bukmacherskie liga narodów UEFA

Uwaga! To nie jest promocja, w której liczą się zakłady na żywo. Kupon musi być postawiony przed rozpoczęciem konkretnego spotkania. Nie kwalifikują się również zakłady zamknięte przed czasem, zagrane w ramach Superoferty, Hitu Dnia i tak dalej.

Bukmacher STS przeleje środki promocyjne na konta na www.STS.pl w ciągu kilku dni od zakończenia promocji. Maksymalnie nastąpić to powinno do końca 11 września.

Bonus powitalny STS. Dla nowych graczy 29 PLN bez wpłaty!

Jeżeli chcemy zostać graczami STS i tym samym korzystać z promocji specjalnych od tego bukmachera, wystarczy, że wypełnimy krótki formularz rejestracyjny na stronie www.STS.pl. Warto pamiętać o kodzie promocyjnym „BETONLINE„, dzięki któremu do odebrania jest dokładnie 29 PLN bez wpłaty!

Bonus bez depozytu to dopiero początek, bo w STS można otrzymać jeszcze nawet 1200 PLN przy przelewie numer jeden oraz bezpieczny kupon o wartości 20 PLN na STS Betgames.

Jak założyć konto w STS i zgarnąć bonus? ZOBACZ WIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0