Rejestracja w Betclic to szansa nie tylko na obstawianie meczów online, ale również zdobycie 550 zł bonusu powitalnego. Jak szybko założyć konto, jak brzmi aktywny kod promocyjny?

Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?
Betclic rejestracja. Jak legalnie założyć konto i dostać 550 zł?

Zakłady bukmacherskie Betclic w Polsce

Bukmacher Betclic na polskim rynku działa od wielu lat, chociaż oficjalnie jest dostępny znacznie krócej niż takie marki jak chociażby STS, Totolotek czy nawet Forbet. Wynika to z faktu, że podmiot BEM Operations Limited otrzymał licencję w naszym kraju dopiero w roku 2018 i właśnie od tego momentu jest uznawany za pełnoprawnego buka internetowego. Innymi słowy – właśnie wtedy stał się legalny.

Nie ma już powodu, by obawiać się, czy za granie w zakładach bukmacherskich Betclic czekają nas jakieś nieprzyjemne konsekwencje. Portal www.Betclic.pl działa zgodnie z przepisami i nic nie stoi na przeszkodzie, by u niego stawiać i wygrywać prawdziwe pieniądze. Żeby jednak mieć na to szansę, potrzebne jest przede wszystkim konto typerskie. To założyć można w kilka chwil, a dodatkowo – z bonusem!

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Betclic rejestracja online. Co jest potrzebne do założenia konta?

Przy rejestracji konta na stronie www.Betclic.pl nie potrzebujemy żadnych danych, których nie mielibyśmy w głowie. Bukmacher nie wymaga podania numeru dowodu osobistego ani innych podobnych informacji, dzięki czemu otwarcie profilu to kwestia kilkudziesięciu sekund.

Dość istotnym punktem przy zakładaniu konta jest tak zwany Betclic kod promocyjny. Mowa o specjalnym haśle bonusowym, dzięki któremu na dobry początek można zgarnąć specjalny bonus na warunkach innych, niż ten, jaki obowiązuje przy rejestracji w tradycyjnym trybie.

Mimo że kod promocyjny nie jest konieczny do tego, by rozpocząć obstawianie w Betclic, jeśli nie wpiszemy go przy rejestracji, później nie będziemy już mieli takiej możliwości. Warto mieć na uwadze to, że podanie kodu nic nie kosztuje, a jego brak ma mniejsze lub większe konsekwencje w perspektywie czasu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaki kod promocyjny w Betclic podać?

Początkujący gracze nie od razu mają tego świadomość, ale prędzej czy później dochodzą do wniosku, że chcą podać w Betclic kod promocyjny. Pytanie tylko – jak on brzmi i co takiego daje? Nie ma się czym martwić, to naprawdę nie jest nic szczególnie skomplikowanego.

Kod promocyjny obowiązujący na stronie www.Betclic.pl to KOD550. Jego zapamiętanie to żadna sztuka. Tym bardziej, iż właśnie 550 złotych można otrzymać po jego wpisaniu. Przygotowany przez Betclic bonus na start to coś zupełnie innego, niż oferuje nam większość podobnych stron.

Betclic aplikacja apk
Betclic aplikacja apk

Nie sposób nie znaleźć miejsca, w którym podaje się kod na bonus. Jest on doskonale widoczny, dzięki czemu nawet osoby początkujące bez żadnego problemu dowiedzą się szybko, co, gdzie należy wpisać. Oczywiście, w razie jakichkolwiek problemów zawsze można poprosić o pomoc support bukmachera. Ten w przypadku Betclic dostępny jest po polsku i odpowiada bardzo sprawnie.

Przy zapisywaniu się do bukmachera nie można wpisać więcej niż jednego kodu promocyjnego. Słowo „KOD550” jest aktywne i działa cały czas. Jeżeli tylko zmieni się coś w tej kwestii, na pewno zostanie poinformowani w odpowiedni sposób – również na naszej stronie internetowej!

Betclic bonus na start, czyli zwrot za przegrany kupon

Przygotowany przez Betclic bonus powitalny to coś, co wielu może nazwać swego rodzaju nowością na polskim rynku bukmacherskim. Rodzime firmy zazwyczaj stawiają na premie przy pierwszej wpłacie, a w przypadku strony www.Betclic.pl mamy do otrzymania zwrot w razie ewentualnej przegranej. Ma to swoje mocne i słabe strony, ale trzeba przyznać, że sama promocja zbiera w sieci dość pozytywne opinie.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, iż można zgarnąć nawet 550 złotych, czyli ponad pół tysiąca. Mimo że bardzo wielu bukmacherów oferuje przy pierwszych depozytach znacznie wyższe kwoty, tak naprawdę niewiele osób i tak z tego korzysta, ponieważ nie wpłaca bardzo dużych pieniędzy. Tymczasem w Betclic możemy spróbować zagrać za więcej, niż normalnie, a w razie przegranej i tak nic na tym nie tracimy. Ma to swoje bardzo dobre strony i chyba nie trzeba szczególnie się na ich temat rozpisywać.

Jak postawić pierwszy zakład w Betclic? ZOBACZ WIDEO, które wszystko pokazuje krok po kroku:

Oczywiście, bonus powitalny to dopiero początek tego, co czeka nas w Betclic. Oferta bukmachera jest pełna promocji, które można odbierać przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Na stronie www.Betclic.pl można też oglądać mecze za darmo podczas obstawiania live.

Jak odebrać bonus na start Betclic?

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Zakłada darmowe konto z kodem promocyjnym „KOD550
  3. Zawiera pierwszy kupon
  4. W razie wygranej otrzymuje zysk tak, jak zwykle
  5. W przypadku przegranej następuje zwrot środków i to nawet do kwoty 550 zł!

Betclic bonus na start jest najwyższym cashbakiem, jaki można zdobyć u legalnego bukmachera działającego w naszym kraju. Początkowo jego wartość może nie robić wrażenia, ale wiele osób przekonuje się z czasem, że jest to jedna z propozycji typerskich, które warto wziąć pod uwagę przy szukaniu strony do obstawiania.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0