Betgames to propozycja dla osób, które chcą w legalny sposób zagrać w pokera online, a także inne karty na pieniądze. Co oferuje LvBET? Aktualna oferta do przejrzenia już teraz!

LvBET Betgames - poker online, wojna i inne karty. Legalnie i dla każdego!
LvBET Betgames – poker online, wojna i inne karty. Legalnie i dla każdego!

W Polsce każdy może zagrać w legalnego pokera!

Czy poker w Polsce jest nielegalny? Oczywiście, że nie, a przynajmniej nie we wszystkich formach. Jeżeli chcecie zagrać w texas hold’em przeciwko innym internautom, będziecie musieli obejść się smakiem. W innym wypadku jest z tym znacznie lepiej, a w tej kwestii z pomocą przychodzą tak zwane Betgames.

Legalny poker jako pierwszy opublikowany został w STS Betgames. Od tamtej pory inne firmy bukmacherskie starają się jak najszybciej dogonić konkurenta. Niektóre z dość dobrym skutkiem, a inne z mizernym. Warto sprawdzić, jak dokładnie wypada w tym przypadku LvBET, czyli jeden z popularniejszych buków w kraju.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

LvBET Betgames – poker, wojna, bakarat

Bukmacher LvBET nie jest młodzieniaszkiem w branży. Każdy typer na pewno kojarzy tę markę. Znana jest ona z chętnie wprowadzanych nowości oraz ciekawych bonusów, które bardzo często są lepsze od konkurencyjnych. I to właśnie w kwestii Betgames sporo osób pyta się o tę markę.

Czy rzeczywiście w LvBET Betgames są dostępne? Życzyłoby sobie tego bardzo wiele osób, ale – niestety – trudno o wiarygodne informacje na ten temat. Obecnie na oficjalnej stronie firmy, to jest www.LvBET.pl, żadne legalne karty dostępnie nie są, co nie znaczy, że będzie tak cały czas.

Kiedy możemy spodziewać się, że w LvBET znajdziemy pokera, wojnę czy bakarata? Operowanie konkretnymi datami nie ma tu sensu, ponieważ wszytko zależy od podejścia samej firmy. Jest duża szansa na to, że do końca roku 2020 gry karciane w LvBET będą dość solidnie rozbudowane, ale nikt nie da gwarancji, iż rzeczywiście tak to z tym będzie.

legalne karty u bukmachera
legalne karty u bukmachera

Czy w LvBET można grać w pokera?

U legalnego bukmachera LvBET znajdziemy bardzo wiele produktów typerskich. Jedne z nich są bardzo popularne, a inne mniej. Niestety, ale w żadnym gronie nie znajdziemy legalnego pokera i jest to fakt. Bez względu na to, co przexcztacie w innych portalach branżowych, LvBET Betgames nie istnieją.

Z żadnych informacji wynika, że zarządcy LvBET chcą wprowadzić do oferty karty online, w tym pokera. Cały czas trwają prace nad wypuszczeniem projektu na światło dzienne i dostosowaniem go do wymaganych przepisów obowiązujących w Polsce. Musimy pamiętać, że LvBET działa legalnie, a więc nie może pozwolić sobie na ofertę na bakier z ustawą hazardową.

W oczekiwaniu na Betgames. LvBET daje 20 PLN na start i to bez depozytu!

Jeżeli pojawią się już w ofercie LvBET Betgames, na pewno nie trzeba będzie stwarzać dodatkowego konta gracza. Jeżeli ktoś ma czas, może już teraz wyposażyć się w profil służący do grania. Rejestracja jest w stu procentach online i można przez nią przebrnąć na stronie www.LvBET.pl.

Każdy, kto przy zapisywaniu się do bukmachera wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma aż 20 PLN bez depozytu. Poza tym do zdobycia są aż dwie premie za pierwsze wpłaty – łącznie nawet 1500 PLN!

LvBET bonus za kod promocyjny
LvBET bonus za kod promocyjny

Nie lubisz czekać? STS Betgames cały czas dostępne dla wszystkich!

Nie każdy jest cierpliwy i absolutnie nie zamierzamy tego potępiać. Właśnie dlatego rośnie popularność STS Betgames i trudno spodziewać się tego, by ten trend miał wkrótce minąć. Jeżeli chcemy już teraz zagrać w pokera, wojnę albo bakarata, wystarczy, że wejdziemy do gry na www.STS.pl.

Bukmacher legalny STS to nie tylko najpopularniejszy wybór wśród typerów. To także okazja do tego, by przy rejestracji otrzymać aż 29 PLN bez depozytu na obstawianie. Kasę za darmo odbiera się za samo wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE. Jakkolwiek na to nie spojrzeć, nie ma w tym nic trudnego!

Pakiet powitalny STS to również do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN w formie ubezpieczenia w Betgames. W tym ostatnim przypadku możemy liczyć na pełny zwrot w przypadku, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli. Stawiamy kupon w dowolnej grze karcianej i nie martwimy się konsekwencjami: możemy albo wygrać, albo otrzymać z powrotem zainwestowane pieniądze do 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS Betgames opinie graczy

Betgames w STS na razie nie mają solidnej konkurencji na polskim rynku (chociaż mówi się, między innymi, o premierze Betclic Betgames), dlatego trudno mówić o tym, by pozycja tego produktu była zagrożona. Sprawdźmy jednak już teraz, co na temat kart u tego buka sądzą inni typerzy. Czy polecają Betgames, a może jest wręcz przeciwnie?

Karty w STS to naprawdę znakomita propozycja dla osób, które tęsknią za internetowym pokerem. Sporo można wygrać, a zasady są banalnie proste!

Jak przystało na bukmacherskiego giganta, STS przygotował produkt najwyższej jakości! Trudno o Betgames powiedzieć przynajmniej jedno złe słowo – to karty, które nie mają prawa komukolwiek się znudzić!

Betgames, czyli karty online
Betgames, czyli karty online

Jestem w szoku, jak dużo można zarobić w pokerze w STS. Myślałem, że to będzie coś dla niedzielnych typerów. Bardzo się myliłem i to dobra wiadomość!

Liczę, że ktoś poza STS wypuści jeszcze swoje gry karciane. Betgames to moim zdaniem to, czego rynek szukał od bardzo dawna. Takie projekty się chwali i warto je wspierać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0