Gdzie u legalnych bukmacherów w Polsce odbierzemy bonusy bez depozytu? Każdy może sprawdzić, co jest oferowane przez konkretne firmy typerskie w naszym kraju!

Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów. Co i gdzie odebrać?
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów. Co i gdzie odebrać?

Zakłady bukmacherskie w Polsce a darmowe bonusy

Dzięki temu, że zakłady bukmacherskie w Polsce zyskują z miesiąca na miesiąc na swojej popularności, wielu ludzi chciałoby tak po prostu spróbować, jak to jest. Oczywiście trzeba się nieco interesować sportem, aby rozpocząć swoją przygodę z typowaniem meczów. Zaraz ktoś powie, że przecież są zakłady na sporty wirtualne, czy sprawy codzienne, jak polityka, czy typy na zwycięzców Oskarów. Tak jest, ale jednak, w ogromnej większości na sporcie trzeba się znać. Koniec kropka. I właśnie gdy chcielibyśmy spróbować typowania spotkań, to oczywiście jak najmniejszymi kosztami. Rejestracja u każdego bukmachera jest za darmo, jednak żeby już wnieść zakład, trzeba było mieć środki na koncie depozytowym, żeby takowy kupon puścić. Dzisiaj, ze względu na wielość bukmacherów na naszym rynku – jest ich już 17 legalnie prosperujących – każdy próbuje dać potencjalnym graczom coś ciekawego, czego inni nie mają i nie będą w stanie konkurować właśnie z tym bukmacherem, co to wymyślił.

I tak od pewnego czasu coraz większa liczba firm bukmacherskich postanowiła za samą rejestrację przyznać darmowe środki na rozpoczęcie gry, tak zwane freebety. Jest to nic innego jak pieniądze przekazane na konto bonusowe każdego gracza po pełnej rejestracji konta.  Warto jest jednak uprzednio zwrócić uwagę na to, co powinno interesować każdego gracza. Co musimy zrobić, aby otrzymany bonus wypłacić. Każdy z bukmacherów określa swoje warunki obrotu otrzymaną stawką, a także warunki obrotu. Jak spojrzymy na wszystkich legalnie działających bukmacherów, to zobaczymy, że oferty te różnią się diametralnie. Wracając jednak do najważniejszej sprawy. Tak więc które z zakładów bukmacherskich proponują takie bonusy? U kogo opłaca się założyć konto? A no właśnie – czas przybliżyć ten temat.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Ciekawy freebet od Totalbet – 40 PLN do zgarnięcia!

Totalbet to bukmacher, który na polskim rynku jest dość krótko, bo od 2018 roku, kiedy to otrzymał zgodę od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich, Jeśli chodzi o bonus za samą rejestrację, to od 2020 roku jest ona bardzo korzystna. Pod wdzięczną nazwą „20+20” kryję się aż 40 złotych dla każdego nowego gracza! Za samą rejestrację każdy nowo zarejestrowany typer otrzymuje 4x 5 złotych. Są to wyszczególnione kwoty odpowiednio – 5 złotych na: piłkę nożną, tenis, siatkówkę i koszykówkę. Następnie otrzymamy jeszcze 5 złotych za udzielenie zgód marketingowych, czyli na start jest już 25 złotych. Kolejne 15 złotych, o których mowa w promocji przyznawana jest dopiero, gdy wpłacimy już środki na konto depozytowe. Za samą wpłatę otrzymujemy kolejną piątkę, a także za puszczenie pierwszego zakładu z konta depozytowego oraz za zakład na sporty wirtualne również otrzymamy po 5 złotych. Razem daje nam to aż 40 złotych od Totalbet! Co ważniejsze, jeśli takie kupony wygramy, to od razu wpadają na nasze konto depozytowe. Nie ma żadnych wymogów kursowych, czy jakiegokolwiek obrotu. Wygrywamy i możemy wypłacać środki na nasze konto bankowe. Trzeba przyznać, że jest to jedna z ciekawszych ofert, która pojawiła się wraz z 2020 rokiem.

Spory bonus za rejestrację od STS – kod promocyjny na 29 PLN bez wpłaty!

Kolejnym bukmacherem, który zdecydował się przyznawać swoim nowym graczom darmowe środki na początek typowania jest STS. Tego bukmachera nikomu przedstawiać nie trzeba. Na rynku znajduje się od ponad dwóch dekad, a także posiada największą liczbę aktywnych graczy. Oferują oni freebet bez depozytu (przedstawiany jako STS bonus bez depozytu) w wysokości 29 złotych dla każdego, kto podczas rejestracji wpisze „BETONLINE” (tak zwany kod promocyjny STS). Niestety tutaj bukmacher określił już warunki, jakie muszą być spełnione, aby otrzymany bonus wypłacić. Każdy gracz ma 120 dni na to, aby dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanymi środkami po minimalnym kursie całego kuponu 1.91. Możliwość wypłaty kończy się, gdy upłynie wskazany wyżej termin, lub na koncie bonusowym zostanie nam mniej niż 2 złote (jest to minimalna stawka kuponu w STS).

Dzięki posiadaniu konta w STS możemy grać w tak zwane Betgames, czyli legalne gry karciane na pieniądze!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Spora kasa dla wybranych od LV bet

Do grona bukmacherów, oferujących bonusy za rejestrację bez depozytu dołączył również LV bet. Firma stosunkowo młoda, jednak prężnie działająca na rynku bukmacherskim. Zdecydowali się oni na najwyższy na rynku freebet, który wynosi aż 50 złotych. Niestety jest jedno ale, które może pokrzyżować plany większości. Taki freebet otrzymają wszyscy ci, co posiadają karnety na spotkania wskazanych drużyn w sezonie piłkarskim 2019/2020. W skład ten wchodzą: Stal Mielec, Arka Gdynia, Wisła Płock, Wisła Kraków, Widzew Łódź oraz Zagłębie Sosnowiec. Wystarczy podczas rejestracji wysłać bukmacherowi zdjęcie swojego karnetu i gdy będziemy w pełni zarejestrowani otrzymamy 50 złotych w formie bonusu! Aby móc go jednak wypłacić, to wymogi są współmierne do wysokości stawki. Należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Poza tym istnieje możliwość otrzymania 20 złotych, już bez żadnych przynależności klubowych, czy kibicowaniu na stadionach poszczególnym zespołom. Każdy, kto posiada odpowiedni kod, dostępny w Internecie ma możliwość skorzystania z wyżej wymienionej kwoty – 20 złotych. Aby móc wypłacić te środki musimy postępować zgodnie z wytycznymi. Dokładniej mówiąc – należy postawić kupon z trzema zdarzeniami, gdzie cały kupon ma minimum kurs 2.5, a poszczególne zdarzenia co najmniej 1.25, a także dokonać obrotu z kursem minimalnym 2.0. na zakład SOLO. 

I teraz uwaga! Jeżeli przy rejestracji na stronie www.LvBET.pl wpiszemy kod bonusowy „BETONLINE” na nasze konto wpłynie 20 PLN bez depozytu. Wystarczy podać hasło i napisać e-mail do bukmachera! LvBET bonus bez depozytu to jedna z najchętniej odbieranych premii przez polskich graczy.

LvBET bonus za kod promocyjny
LvBET bonus za kod promocyjny

Fortuna także z freebetem dla nowych graczy… i nie tylko

Fortuna to kolejny z bukmacherów ze ścisłej czołówki. Wraz z STS-em do pewnego czasu tworzyły istny duopol na organizowanie zakładów bukmacherskich. Teraz, dzięki istnieniu na rynku 17 legalnych bukmacherów, to się nieco rozmyło, jednak dalej Fortuna to absolutny top. Nie mogło więc zabraknąć ich w przyznawaniu freebetu swoim graczom. Robią to oni jednak w nieco inny sposób niż cała konkurencja na rynku. Fortuna przekazuje swoim nowo zarejestrowanym graczom 2800 punktów na konto Fortuna Klub Plus. Odpowiada to 20 złotym, które można śmiało nazwać freebetem od tego bukmachera. Warto dodać, że aby móc wypłacić otrzymany bonus wystarczy dokonać tylko jednokrotnego obrotu, bez żadnych wymogów kursowych. Raz obrócone środki od razu trafiają na nasze konto depozytowe. Jest to jeden z łagodniejszych warunków obrotu na całym rynku bukmacherskim. Ważne jest także to, że punkty w Klubie Fortuna Plus możemy zbierać permanentnie. Za każde postawione 2 złote każdy gracz otrzymuje jeden punkt. Maksymalny dzienny limit to 300 punktów. Po zebraniu odpowiedniej ilości możemy wymieniać je na kolejne kupony, lub bonusy dostępne w specjalnym katalogu, a także na bonusy kursowe.

Aktualny kod promocyjny Fortuna brzmi „BETONLINE„. Jeżeli chcecie wiedzieć, gdzie należy go wpisać, wystarczy, że zobaczycie poniższy obrazek. eFortuna bonus oferuje przez cały rok!

Fortuna jaki kod promocyjny podać?
Fortuna jaki kod promocyjny podać?

Bonusy u innych, jednak ze specjalnymi kodami

Istnieje również grono bukmacherów, którzy są skłonni przyznawać freebety nowym graczom, jednak po uprzednim wpisaniu kodów. Wszystko oczywiście jest do znalezienia w Internecie, my nie będziemy promować żadnego z nich. Warto jest jednak wiedzieć, że coś takiego istnieje.

Totolotek posiada również dodatkową promocję dla tych, którzy zdecydują się założyć ich aplikację mobilną. Każdy, kto tego dokona pierwszej wpłaty, otrzyma nawet 49 złotych w formie freebetu! To nie jedyny bukmacher, który oferuje dodatkowe środki za pobranie aplikacji mobilnej. Aby jednak wiedzieć kto w danym momencie coś takiego wprowadza, trzeba po prostu śledzić rynek, a okazje przyjdą same!

Dodatkowe freebetypieniądze od bukmacherów dla graczy!

Jeśli chodzi o typowe freebety, to lista na razie się kończy. Warto jest jednak dodać, że istnieją bukmacherzy, którzy rozdają freebety dla stałych graczy. Jest to dość ważne, aby zachować taką równowagę, żeby nie okazało się zaraz, że wszystko co najlepsze należy się tylko nowym graczom, a wszyscy stali typerzy nie otrzymują od bukmachera nic. Na przeciw wyszedł chociażby Forbet, który przelewa darmowe 20 złotych dla graczy, którzy danego dnia obchodzą urodziny. Warunki, jakie należy spełnić, to dwukrotny obrót, po minimalnym kursie całego kuponu 2.0. 

Kolejnym z bukmacherów, którzy rozdają freebety po ówczesnym wpłaceniu jest chociażby Milenium. Aby otrzymać freebet w wysokości 30 złotych, każdy gracz musi najpierw postawić zakład lub zakłady za równowartość 50 złotych. Dopiero wtedy po wpisaniu odpowiedniego kodu bonusowego otrzymamy od Milenium obiecane 30 złotych. Warunki obrotu są bardzo niskie, ponieważ wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu stawką bez wymogów kursowych.

Bukmacherzy ciągle oferują nowe bonusy dla graczy
Bukmacherzy ciągle oferują nowe bonusy dla graczy

Warto jest śledzić także poszczególnych bukmacherów w social mediach. Czy to na Facebooku, czy na Instagramie. Często właśnie w tych miejscach bukmacherzy dają czasowe możliwości odebrania freebetów po zarejestrowaniu się jako nowy gracz. Również – szczególnie w STS często pojawiają się freebety za zainstalowanie aplikacji mobilnej tego bukmachera. Każdy gracz, który tego dokona otrzymuje około 10-20 złotych na start w aplikacji, mimo wcześniejszego posiadania kont gracza u tego bukmachera. Warto jest korzystać z takich promocji, ponieważ są to środki, które bukmacher musi sam wygenerować, aby zachęcić potencjalnych graczy do skorzystania z jego oferty. Każdy nowo zarejestrowany typer po skorzystaniu z takich darmowych środków na grę wcale nie musi kontynuować obstawiania. Jak tylko poczuje, że nie jest to dla niego wystarczy albo zaprzestać wchodzić na stronę danego bukmachera, albo usunąć swoje konto.

Z doświadczenia wiemy, że jak ktokolwiek rozpocznie przygodę z bukmacherką, to trwa ona naprawdę długo i nie ma końca. Jednak warto jest także zwrócić uwagę, że jeśli dany bukmacher nie spełnia naszych oczekiwań, to w każdym momencie możemy otworzyć konto u dowolnego bukmachera. Nie jest zabronione korzystanie z wielu firm bukmacherskim. Tak działa wolny rynek i każdy szuka dla siebie tego, co zagwarantuje mu spokój i łatwość typowania. Dlatego warto jest pilnować rynku i tego, który bukmacher co oferuje, a dzięki temu wygrywanie będzie jeszcze łatwiejsze. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0