Nie tylko zagorzali fani tenisa czekali na start takich imprez jak US Open. To jednak właśnie głównie dla nich bukmacher Fortuna przygotował premię, w której do zdobycia jest 20 PLN bonusu ekstra!

Pewny bonus 20 PLN na US Open. Fortuna ma prezent dla typerów!
Pewny bonus 20 PLN na US Open. Fortuna ma prezent dla typerów!

Kasa za obstawianie meczów tenisowych. Prościej się nie dało!

Legalny bukmacher Fortuna na start US Open 2020 przygotował ofertę specjalną o wyjątkowo prostych zasadach. W ramach najnowszej akcji bonusowej do zgarnięcia jest 20 PLN, a to wszystko za… obstawianie. Zadaniem typera jest zawieranie konkretnych zakładów, natomiast sam bonus dodawany jest automatycznie.

Na stronie www.eFortuna.pl lub w aplikacji mobilnej zawiera się zakłady od 31 sierpnia do 2 września. Bez względu na to czy uda się je trafić, czy nie – Fortuna przyzna nam bonus specjalny w wysokości 20 PLN.

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Oto wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić, by skorzystać z tej oferty:

  • grać codziennie od 31 sierpnia do 2 września
  • obstawiać tylko za co najmniej 20 PLN
  • musimy grać zakłady na żywo, gdyż przedmeczowe nie są brane pod uwagę
  • rozliczenie musi nastąpić maksymalnie do 3 września do godziny 9
  • zakłady można zawierać w aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Obstawianie US Open 2020. Kto ma już swoje typy bukmacherskie?

Na pewno wśród typerów zakłady na US Open 2020 cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. W końcu mówimy o imprezie, która przypomniała kibicom i zawodnikom o normalności w tych dość specyficznych czasach. Aktualną ofertę kursową znaleźć można na www.eFortuna.pl, a typowanie jest dostępne dla każdego zarejestrowanego klienta.

Jakie są najpopularniejsze typy na tenis związane z US Open? Kto powinien wygrać tę imprezę? Na te oraz inne pytania odpowiedzi znaleźć można, analizując notowania kursowe na poszczególne mecze oraz zawodników. Samo wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie!

Fortuna bonus powitalny – ekstra 2220 PLN do odebrania!

Fortuna jaki kod promocyjny podać?
Fortuna jaki kod promocyjny podać?

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest graczem zarejestrowanym w Fortunie, może założyć darmowe konto w kilkadziesiąt sekund na www.eFortuna.pl. Aktywny w eFortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi klienci na dobry początek otrzymują nie jeden, a aż trzy bonusy ekstra!

Fortuna bonus bez depozytu to dopiero początek tego, co możemy otrzymać. Jest to prezent w wysokości 20 PLN, który otrzymujemy za samo założenie konta. Kolejne premie to coś jeszcze innego, a mianowicie:

  • ekstra premia 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 PLN
  • zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN, by początki nie kojarzyły się z przegranymi!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0