Bukmacher Betfan ma dla graczy aż 49 PLN bonusu. Promocja obowiązuje tylko w ten weekend, czyli od 21 do 23 sierpnia i przygotowana została z myślą o tych, którzy chcą obstawiać finał Ligi Mistrzów, finał Ligi Europy oraz start nowego sezonu Ekstraklasy!

49 PLN bonusu w Betfan na finał Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ekstraklasy!
49 PLN bonusu w Betfan na finał Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ekstraklasy!

Kto wygra Ligę Europy, a kto Ligę Mistrzów?

Piłkarski weekend upłynie głównie pod znakiem finałowym meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W piątek, czyli 21 sierpnia, Sevilla zagra z Interem, natomiast w niedzielę (23 sierpnia) PSG zagra z Bayernem Monachium z Robertem Lewandowskim na czele. Zakłady na dwa dwa najważniejsze sportowe zdarzenia najbliższych dni znajdziemy już teraz na stronie internetowej www.Betfan.pl.

Polscy kibice nie mogą zapominać, że na początku weekendu startuje też Ekstraklasa. Piłkarska liga polska to jedne z najchętniej obstawianych rozgrywek przez typerów w naszym kraju – typy na Ekstraklasę poszukiwane są w zasadzie przez cały rok!

betfan bonus bez depozytu
Polski bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jeżeli macie już pewniaki bukmacherskie na piątek, sobotę oraz niedzielę, być może zainteresuje was premia dostępna na stronie www.Betfan.pl, dzięki której można otrzymać aż 49 PLN.

Zwrot 49 PLN w razie przegranej. Betfan daje kasę!

Betfan w ramach najnowszej oferty specjalnej przygotował dla graczy 49 PLN bonusu, które przyznaje się w formie zwrotu od przegranej. Bukmacher oferuje pieniądze w przypadku, gdy graczowi nie wejdzie jeden z trzech zagranych kuponów promocyjnych.

Chcąc zakwalifikować się do oferty specjalnej, trzeba postawić trzy kupony AKO lub SOLO za 49 PLN. W kuponach musi znaleźć się przynajmniej jeden typ z Ekstraklasy, jeden z Ligi Mistrzów oraz jeden z Ligi Europy (jeden typ na jeden kupon). Minimalny kurs to 1.50 lub wyższy.

Dodatkowe pieniądze są przyznawane automatycznie. Gracz może je przelać na konto główne pod warunkiem, że obróci je jeden raz.

Sama akcja promocyjna ważna jest od 21 sierpnia do 23. dnia tego samego miesiąca.

Nowi w Betfan mają aż 3100 PLN w prezencie!

Do korzystania z promocji w Betfan oraz obstawiania meczów na www.Betfan.pl, potrzebne jest darmowe konto typerskie. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy, rejestracji możemy dokonać w mgnieniu oka. Natychmiastowa weryfikacja dowodu osobistego nie jest wymagana, a dodatkowo na start do zdobycia mamy ponad 3000 PLN premii.

Betfan bonus na weekend
Betfan bonus na weekend

Betfan kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i to on zapewnia nam 100 PLN jako zakład bez ryzyka przy pierwszym zagranym kuponie. Dzięki tej opcji możliwe jest postawienie typu i otrzymanie ewentualnego zwrotu, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli.

Bonus powitalny od Betfan to także ekstra bonusy za kolejne wpłaty po rejestracji i dodatkowo doładowanie wygranych x10! Łącznie daje to wszystko aż 3100 PLN maksymalnej premii! Promocja na start na www.Betfan.pl to tak zwany Pakiet Pudziana, gdyż reklamuje ją sam Mariusz Pudzianowski.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0