Nie musisz juz martwić się tym, że twój typ na liczbę goli okaże się nietrafiony. Bukmacher Etoto dla pechowców przygotował freebet w wysokości 50 PLN!

Grasz na liczbę goli? Etoto ma dla ciebie 50 PLN!
Grasz na liczbę goli? Etoto ma dla ciebie 50 PLN!

Etoto bonus

Promocja bukmacherska od Etoto jest dostępna dla wszystkich graczy zarejestrowanych na stronie internetowej. Czy trzeba się do niej zapisywać? Absolutnie nie – każdy typer ma prawo do skorzystania z takiej promocji raz w tygodniu i dzieje się to w sposób automatyczny.

Freebet w wysokości 50 PLN trafi do osób, które postawią kupon za minimum 100 PLN, a będzie on zawierał typ na liczbę goli w meczu piłkarskim. Kurs nie może wynosić mniej niż 1.95, ani być z oferty Wirtualnych Sportów.

Gracz otrzyma informację o przyznanym bonusie. Wystarczy, że zatwierdzi specjalne powiadomienie pop-up, a dodatkowe środki znajdą się na jego koncie w ciągu paru chwil!

Jak odebrać freebet w Etoto?

Promocja „Mniej/Więcej” jest organizowana regularnie, jednak w każdej chwili może zostać anulowana. Na ten moment jest dostępna i cieszy się wśród graczy naprawdę sporym zainteresowaniem.

Punkty stacjonarne Etoto nie są brane pod uwagę, co oznacza, że wymagane jest konto pozwalające na obstawianie online. Można je założyć na oficjalnej stronie internetowej organizatora promocji.

Kod promocyjny Etoto nie jest wymagany. Pamiętaj, że jeżeli teraz założysz konto, będziesz mógł odebrać także inne bonusy na obstawianie!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0