Niektórzy legalni bukmacherzy pozwalają graczom na obstawianie meczów bez podatku. Czy Etoto do nich należy? Sprawdzamy aktualne promocje i oferty specjalne!

Obstawianie w Etoto bez podatku. Jak to się robi?
Obstawianie w Etoto bez podatku. Jak to się robi?

Etoto jest od pewnego czasu dość dobrze znane i cenione przez wielu graczy. Trudno się dziwić, że coraz częściej padają pytania, czy w Etoto możliwe jest obstawianie bez podatku.

Niestety, bukmacher z tego wpisu na ten moment nie organizuje żadnej promocji, która pozwalałaby zniwelować 12% podatku od wniesionej stawki. Tak w niektóre dni robi chociażby Fortuna, a jej akcja cieszy się sporą popularnością.

Mimo wszystko, warto zaznaczyć, że promocje bukmacherskie bez podatku nie zawsze wiążą się z wygranymi na wyższym poziomie. Często jest tak, że bukmacherzy bez podatku dają i tak zarobić mniej, niż ci, gdzie tego typu oferty zdarzają się rzadko albo wcale.

Jak obstawiać mecze bez podatku w każdy piątek?

Jeżeli rzeczywiście szukacie strony, gdzie będziecie mogli obstawiać, nie zamartwiając się tym, że płacicie 12% na rzecz państwa (a raczej, że nie zostanie to w żaden sposób zniwelowane!), Etoto nie jest dla was dobrym wyborem.

Gdybyśmy mieli polecać bukmachera z dużą ilością promocji podatkowych, postawilibyśmy, między innymi, na wspomnianą już Fortunę bądź markę LvBET. Kto wie, być może wkrótce do tego grona dołączy nowy legalny buk Betfan?

Obstawianie bez podatku i liczne promocje – www.LvBET.pl!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0