Dobra wiadomość dla fanów tenisa. Legalny bukmacher Forbet właśnie potwierdził, że będzie można u niego obejrzeć ponad 400 transmisji z Australian Open 2019!

Mecze Australian Open za darmo w Forbet!
Mecze Australian Open za darmo w Forbet!

Marka bukmacherska Forbet jako jedna z nielicznych oferuje transmisje meczów za darmo. w jej ofercie znajdziecie bezpłatne streamy nie tylko z piłki nożnej czy tenisa, ale również NHL, NBA i innych znanych rozgrywek.

Aby oglądać za darmo mecze tenisowe na stronie internetowej Forbet, wystarczy posiadać konto w tym portalu. Rejestracja trwa dosłownie kilka minut i nie wymaga od nas niczego, poza podaniem podstawowych danych na swój temat.

Każdy gracz może odbierać streamy Australian Open 2019 nawet wtedy, gdy nie posiada środków na koncie bukmacherskim. Poniżej przedstawiamy wam pełną instrukcję, która wyjaśni wam jak wyglądanie oglądanie tenisa za darmo u opisywanego bukmachera!

Jak obejrzeć za darmo Australian Open 2019

1 – Krok numer jeden to najzwyklejsze w świecie zalogowanie się na konto. Podajemy swoją nazwę użytkownika i hasło, a reszta dzieje się automatycznie.

2 – Po zalogowaniu się przechodzimy do zakładki „Zakłady Na Żywo, którą można znaleźć, między innymi, w oznaczonym przez nas górnym panelu na stronie głównej Forbet

Forbet zakłady na żywo
Forbet zakłady na żywo

3 – Ikonka „Play” oznacza, że dla danego wydarzenia dostępny jest stream, który możemy uruchomić.

mecze w internecie za darmo
mecze w internecie za darmo

4 – Przechodzimy do konkretnego spotkania i oglądamy. Możemy również w tym samym czasie obstawiać!

tenis za darmo online
tenis za darmo online

Przypominamy, że obecnie na stronie bukmachera Forbet można przy rejestracji wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE”!

Darmowe konto do obstawiania i oglądania meczów – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1 / 5. Ocen: 1